⚡️ Росія здатна протягом тижня-трьох сформувати достатній контингент для повторного наступу на Чернігівщину – голова Чернігівської () ОВА Чаус
кто что думает об этом?что то меня накрывает(((
Ответ для Просто я
О, давненько не разгоняли тему о наступлении с белораши. Ну, здравствуйте.
Ответ дляLudaSHS
Ага, как говорится,,Не прошло и года,,.
Ответ дляАнастасия К.
А где последняя фраза?
я прислала всю новость.есть ссылка в описании того канала где пришло это
Анастасия К.• 02 января 2024
Ответ для100Tanya
Много тарологов про это говорят, но ещё говорят, что мы готовы
Кто? Тарологи? Не, им не верю. Только кофейной гуще
olly_bijou• 02 января 2024
Ответ дляНастасенька
Я думаю що Ви щось не те читаєте
Тобто щось не те? Це заява офіційної особи, голови ОВА Чауса, а не якогось блогера. Голови військової обласної адміністрації
Какой Молодец! Фортификации строит
А народ уже в панике.
Цитата
’Чи вони це зроблять, чи ні, залежить і від того наскільки ми будемо працювати з точки зору нарощування фортифікацій. Вони все бачать, літають, де можуть, десь хтось їздить, ми ж цього не виключаємо. Вони розуміють ситуацію. Фортифікація 2023 року відносно фортифікації 2022 року — це зовсім інший рівень. Зараз ми й далі будемо підсилювати цей аспект. Чим більше ми це будемо робити, тим менша ймовірність повторного заходу ворога на територію Чернігівської області’, — говорить Чаус.
А народ уже в панике.
Цитата