Бойцовская• 1 час назад

Лупашит(

З вишневого садка• 59 минут назад
Ответ дляФокус-Покус
Так то и украинцев всё меньше и меньше.
Ну ничего забугорных куча, те патриотичные всех патриотов

вкрации• 59 минут назад
Дівчата, чим відволікаєте себе чи дітей в такі моменти, діліться лайфхаками?
Може шо приймаєте заспокійливе?
КартаБезКомиссий• 58 минут назад
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да прям, не преувеливайте, в 25 нас больше разнесли
Ну ще не вечір, скільки там вони можуть ще підтримувати таку інтенсивність обстрілів?
Фокус-Покус• 58 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та там он натикали фіолетових морд, у нас же чомусь думають, що от ми їм Вайлдберіз винищимо, а вони в нас посоромляться. Так на жаль в нас ’вайлдберіз’ швидше закінчаться, а потім ой тікайте всі жрати буде нема чого, грітись буде нема чим і т.д. Вже не кажучи про те, що ми в них точечно по об´єктах б´ємо, а вони в нас ще й купу житлових будинків з людьми попутно виносять, ще й свої ж їм сприяють, склади боєприпасів чи виробництва в населенних пунтах влаштовуючи
Ну как бы дальше ничего не делать это тоже не выход. Но и делать не выход, получается. А потому что люди не защищены у нас, даже укрытий никто не построил. Никакой помощи от государства тоже нет, одно повышение цен и тарифов. Что сказать, уничтожение народа со всех сторон
60 метрів сметани• 58 минут назад
Ответ длявкрации
Може шо приймаєте заспокійливе?
Я колбасу жру
Борщичок• 57 минут назад
Почему нет бомбоубежищ на пятом году войны?
Фокус-Покус• 57 минут назад
Ответ дляБорщичок
Потому что деньги на них нужны. А где взять? Дом где-нибудь в Испании сам себя не купит же
З вишневого садка• 56 минут назад
Ответ дляБорщичок
Потужністю обороняйтесь, а то выживете и прийдуть буряты и всех изнасилуют или как там…
Борщичок• 56 минут назад
Ответ дляФокус-Покус
а почему мы молчим?

вкрации• 56 минут назад
Ответ для60 метрів сметани
Я колбасу жру
У мене із заспокійливого знайшлось лише мамине вино, нє ну а шо, як воно канєшно…😅
Шикаю і викаю• 55 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так справа не в тому, що не треба бити по Вайлдберіз, а може треба все ж спершу подумати, як хоч якось уберегтись від відповіді. І поки протиракет немає сидіти і намагатися не відсвічувати. Ну гаразд, скоро всі міста будуть в руїнах і за що ми тоді воюємо, щоб усі бачили як ми гордовито тут загинемо, такі усі незламні
Я не знаю, как у вас, а у меня на слова ’незламні’ та ’потужно’ уже аллергия, как и у многих харьковчан
миссАрфография• 55 минут назад
Ответ для60 метрів сметани
Я колбасу жру
Я за арбузом пошла. Запорожье на связи.
Хтомолодець? Я!• 55 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Долго, но какие есть варианты?
60 метрів сметани• 54 минуты назад
Ответ дляФокус-Покус
Попалась,недавно статья,что мерия Киева 7 млрд.на укрытие и ремонт укрытий потратила...слов нет...одни эмоции
Фокус-Покус• 54 минуты назад
Ответ дляБорщичок
а почему мы молчим?
Ну я не знаю почему. За федорова так бегом все вышли. А за остальное - кому это надо? У нас то все потужные, готовы блекауты и прочее стерпеть. И повышение цен и ловлю людей. Главное ж перемога, плевать что некому возможно уже будет ту перемога праздновать, так как нас просто уничтожат. Так что 🤷🏼‍♀️
Фокус-Покус• 53 минуты назад
Ответ для60 метрів сметани
Так может правда) только для себя наверное укрытия делали, не для нас)))
БеллаДонна• 53 минуты назад
Ответ длямиссАрфография
Я за арбузом пошла. Запорожье на связи.
Дай человеку хлеб и он сыт весь день. Дай человеку арбуз и он ссыт всю ночь
Шикаю і викаю• 53 минуты назад
Ответ длямиссАрфография
Я за арбузом пошла. Запорожье на связи.
Харьков на связи, арбузов мало в этом году, а вот дынь уродило немеряно на даче. За дынькой сходить что ли? Держитесь, Киев и Запорожье. Нас сегодня уже днём обстреляли.
Борщичок• 53 минуты назад
Ответ длявкрации
Може шо приймаєте заспокійливе?
Читаю молитву.

миссАрфография• 52 минуты назад
Ответ дляБелая котичка
8 по Запоріжжю 4 по Києву пишуть
По Запорожью точно больше, я считать устала. Но у нас ещё КАБЫ на закуску
НеКонец-Света• 51 минуту назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Невже балістику в рашці винищили? йой, а що ж це летить?
Йой, невже балістика по Києву вперше прилетіла в липні 2026? А раніше то що було? З 2022 кацапи б´ють балістикою по житловим будинкам.
Тепер будуть відгрібати атвєтачку.
НеКонец-Света• 48 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Київ не відсвічував і сидів взимку з температурою +2 в квартирах.
Кацапи розуміють тільки силу. Досить ’не відсвічувать’, час давати відсіч. І чим швидше і сильніше, тим швидше кацапи відповзуть.
КартаБезКомиссий• 48 минут назад
Ответ дляНеКонец-Света
Тепер будуть відгрібати атвєтачку.
Вони то вигрібуть, а нас тут скоро схоже не залишиться за такої інтенсивності обстрілів. Такої однозначно не було та ще й без жодної можливості цьому протидіяти.
КартаБезКомиссий• 46 минут назад
Ответ дляНеКонец-Света
Ой ні, Київ так само бив по енергетці при цьому взагалі знову ж таки ніяк не захистивши свою, і далі наступаємо на ті ж граблі. Видно мало сиділи при +2, треба ще і подовше.

Та ще й до того ж ефективність ударів була не співставна
Фокус-Покус• 45 минут назад
Ответ дляНеКонец-Света
Вы действительно верите в то, что если начнут уничтожать всё у них, то они отступят? Мне что-то подсказывает что наоборот. Ресурса то у них больше.
НеКонец-Света• 44 минуты назад
Ответ дляdf364tye3
кто это в сша такое говорит ,,,
говорят, украина переломила ход войны ,,,
еще немного додавить и россия здасться ,,,
осенью путин будет ногах валяться , пыли лежать ,,,
Ви з чим саме не згодні? Кацапи у вас ’ось-ось візьмуть Київ’? ...
кацапи наступають?... (Атріцатєльна)
Восени Україна паде до ніг хуйла?...
П.С. спробуйте почитати трохи більше, ніж порадницю і болотні наративи. Наприклад, пошукайте прогнози центробанку сосії на рівень інфляції, про золотовалютні запаси сосії, вартість одного дня війни і повну відсутність коштів. Спробуйте порахувати на скільки їм вистачить грошей для війнушки і як скоро вони посипляться, як свого часу посипався срср.
Умничка-помощничка• 43 минуты назад
Каждую ночь всё страшнее и страшнее становится( Это толькоиу меня так или нет?
Только что когда летело в сторону моего района ( в тг пишут) аж сердце сжалось, перехввтило дыхание, слабость в ногах, думала потеряю сознания о страха(
Не рахую, а вважаю• 42 минуты назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так вони нам не соромляться вже чотири роки. Методичку поміняйте, ьп ця навіть не на ідіотів, на клінічних дибіліа розрахована. З вашими ’атвєтками’ разом. У на стільки вашого електорату не набереться, щоб цю бубуйню згодувати.
Фокус-Покус• 42 минуты назад
Ответ дляНеКонец-Света
кацапи наступають?... (Атріцатєльна)
Восени Україна паде до ніг хуйла?...
Просто хочу вам напомнить. Война с 2014 года.
КартаБезКомиссий• 41 минуту назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Яку методічку поміняйте, може треба хоч захищатись адекватно почати знайти ресурси, перш ніж у наступ з голою ср*кою йти