жар-птица Нюра• 02 января 2024
Что будете готовить на Рождество? С 6 на 7 января? Хочется приготовить то, что..
Входит в традиционный ужин , ну кроме запеченной утки или гуся.
Ирина-bbd0• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Сто відсотків! В деяких (європейських, між іншим, країнах) по декілька мов і багато релігії - і всім норм. І свої свята вони так не футболять, як оце наші. А ми, наївняки, ведемося на цю армію, мову, віру і гриземо одне одного, відкидаючи своє, добре, щоб тішитися якоюсь фальшивою вигаданою картинкою, яка нас зовсім чужа
Давайте перечисляйте эти краины.их соседей и сколько лет там война с сотней тыс жертв.
Толерантная Вы наша ’армия.вира.мова’
Жду перечень стран
Толерантная Вы наша ’армия.вира.мова’
Жду перечень стран
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
То потрібно відкрить книжечку і почитать, яка саме і є та ІСТОРИЧНА правда
Спитайте у свого священника, яка дата Різдва) Не якого числа відзначається за регулярним календарем, а саме дата.
Так розумію, то для вас буде відкриття)
Chamomile5• 02 января 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Яка область ?
Київська. Ми не любимо саму кутю. Більше подобається рис)
Ирина-bbd0• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Что там за чужая картинка для Вас зовсім? Давайте её сюда тоже
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляChamomile5
Цікаво.Я чомусь подумала що ПУ.
Соната любви• 02 января 2024
Ответ дляNatka A.
Це тіх попів, ви маєте на увазі , що наших воїнів відспівувати відмовлялись?
Тіх, що рашкіного патріарха в молитві згадують? Того патріарха, який русню на війну благословляє? !
От дійсно, чого ж ми їх вигнали!??
я не знаю всех попов, кто и кого там отслеживал.
но у нас директора школ наводчики, по вине которых погибали наши военные.
давайте закроем все школы, всех учителей выгоним.
в нашем городе есть церковь, православная, служат на церковно-славянском, отмечают праздники по старому стилю, как и положено, согласно церковному уставу.
так настоятель храма собирал деньги для подразделения, которое защищает всех нас. в том числе и вас.
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
’Зовсім чужою’ вона стала лише 300 років тому примусом, а до того була своєю.
Ответ дляLiz_a
Если вам нечего ответить по делу, пройдите мимо, всю жизнь отмечали 7 числа, почему я вдруг должна забыть и жить по другому? Потому что кто то это мне сказал? Или так зеля решил? Или кто то еще?
Посмотрите фильм сказку Вечера на Хуторе близ Диканьки, Гоголь тоже писал про Полтавщину и что? Там было Рождество тоже 7 января, а это было более 200 лет назад.
А фільм-сказка, то літопис якийсь, ви так на нього орієнтуєтесь? Колись, зовсім нещодавно Різдво забороняли, такого свята не було, церкви і Бога забороняли. Але люди почали жити по іншому, перелаштувались.
Ви ось гуску плануєте на святу вечерю готувати, чули дзвін… Не навчились, що вечеря має бути пісною… А дати по григоріанському календарю не сприймаєте, бо то Зєля сказав?
Pink Flambee• 02 января 2024
На болотах жаб запечіть,а в нас Різдво 25 було)Для тих хто тут руку вниз кладе,йдіть подалі
Ответ дляLiz_a
и я старовер.
буду ли отмечать? не знаю.
Tatka Kiev• 02 января 2024
По темі автор 6 го пісний стіл, і без алко взагалі-то
7 вже, що хочеться з м´ясом
НамСвоюРобити• 02 января 2024
І взагалі параші треба б регулярний календар на юліанський перевести.
А то якось недоскрєпнєнько)
Ответ дляsnp-85
А вам какая разница, по какому календарю воспринимаю информацию?
Вообще почему это вас триггерит?
Ответ дляLiz_a
Вообще почему это вас триггерит?
Да, правда, мене тригерять вєрующіє, які святкують Різдво 6 січня, готуючи утку, ще й б‘ють себе в груди, що це традиція прадідів😂😂😂
Просто не можу втриматись.
Ви напевно Новий рік не святкували, чекаєте 14 січня?
Просто не можу втриматись.