жар-птица Нюра• 02 января 2024

Что будете готовить на Рождество? С 6 на 7 января? Хочется приготовить то, что..

Входит в традиционный ужин , ну кроме запеченной утки или гуся.
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990
Це був сарказм
Тоді вибачте .

Ирина-bbd0• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Сто відсотків! В деяких (європейських, між іншим, країнах) по декілька мов і багато релігії - і всім норм. І свої свята вони так не футболять, як оце наші. А ми, наївняки, ведемося на цю армію, мову, віру і гриземо одне одного, відкидаючи своє, добре, щоб тішитися якоюсь фальшивою вигаданою картинкою, яка нас зовсім чужа
Давайте перечисляйте эти краины.их соседей и сколько лет там война с сотней тыс жертв.
Толерантная Вы наша ’армия.вира.мова’
Жду перечень стран
Renesmeе 16• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Господи, які ж дивні бувають люди…
І я ж про те
Yulya_292• 02 января 2024
Овочі з курячим філе, як і кожного вечора🥴
В Україні Різдво 25.12
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
То потрібно відкрить книжечку і почитать, яка саме і є та ІСТОРИЧНА правда
Спитайте у свого священника, яка дата Різдва) Не якого числа відзначається за регулярним календарем, а саме дата.
Так розумію, то для вас буде відкриття)
Chamomile5• 02 января 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Яка область ?
Київська. Ми не любимо саму кутю. Більше подобається рис)
makasia• 02 января 2024
Ответ дляivareka
вы так сильно переживаете, что у других в желудках?)
Тема про ’што прігатовіть’?
Так ось відповідаю, що 6-го на святвечір вечеря ПІСНА!
Ирина-bbd0• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Что там за чужая картинка для Вас зовсім? Давайте её сюда тоже
ivareka• 02 января 2024
Ответ дляmakasia
Тема про ’што прігатовіть’?
так я вас не спрашиваю, автору пишите)))

Ксения З.• 02 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Из топора..как в ихней расейской сказке
Из топора в сказке была каша
Natka A.• 02 января 2024
Ответ дляmakasia
А що Ви 7 ’празднуєте’. Суть свята знаєте?
Ось утку і алівьєшку збираються на пісну вечерю готувати...
Суть свята ’пожрать’
Що не зрозуміло?
12 пісніих страв, то з іншої опери. Тут утка.
Хм... Може День подяки святкують?
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляChamomile5
Цікаво.Я чомусь подумала що ПУ.
Соната любви• 02 января 2024
Ответ дляNatka A.
Це тіх попів, ви маєте на увазі , що наших воїнів відспівувати відмовлялись?
Тіх, що рашкіного патріарха в молитві згадують? Того патріарха, який русню на війну благословляє? !
От дійсно, чого ж ми їх вигнали!??
я не знаю всех попов, кто и кого там отслеживал.

но у нас директора школ наводчики, по вине которых погибали наши военные.

давайте закроем все школы, всех учителей выгоним.

в нашем городе есть церковь, православная, служат на церковно-славянском, отмечают праздники по старому стилю, как и положено, согласно церковному уставу.

так настоятель храма собирал деньги для подразделения, которое защищает всех нас. в том числе и вас.
Natka A.• 02 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Вы всегда почти за неделю планируете картошку варить?
Канєш!
В будь яку незрозумілу дату - вари картоплю
Мій девіз
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
’Зовсім чужою’ вона стала лише 300 років тому примусом, а до того була своєю.
snp-85• 02 января 2024
Ответ дляLiz_a
Если вам нечего ответить по делу, пройдите мимо, всю жизнь отмечали 7 числа, почему я вдруг должна забыть и жить по другому? Потому что кто то это мне сказал? Или так зеля решил? Или кто то еще?
Посмотрите фильм сказку Вечера на Хуторе близ Диканьки, Гоголь тоже писал про Полтавщину и что? Там было Рождество тоже 7 января, а это было более 200 лет назад.
А фільм-сказка, то літопис якийсь, ви так на нього орієнтуєтесь? Колись, зовсім нещодавно Різдво забороняли, такого свята не було, церкви і Бога забороняли. Але люди почали жити по іншому, перелаштувались.
Ви ось гуску плануєте на святу вечерю готувати, чули дзвін… Не навчились, що вечеря має бути пісною… А дати по григоріанському календарю не сприймаєте, бо то Зєля сказав?
Pink Flambee• 02 января 2024
На болотах жаб запечіть,а в нас Різдво 25 було)Для тих хто тут руку вниз кладе,йдіть подалі
Решка7777• 02 января 2024
деруны , чоловіку треба нагадати
Ксения З.• 02 января 2024
Ответ дляslpplp
А ЩИ - це та юшка, що лишилася, коли каструль від борщу помили ?
Нет

Авокада• 02 января 2024
Ответ дляLiz_a
и я старовер.
буду ли отмечать? не знаю.
coloritka• 02 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
У нас Рождество 6 января, но будет утка) салаты разные, нарезки, пюре стандартное, торт испеку
А ви якої віри?))
Tatka Kiev• 02 января 2024
По темі автор 6 го пісний стіл, і без алко взагалі-то
7 вже, що хочеться з м´ясом
НамСвоюРобити• 02 января 2024
І взагалі параші треба б регулярний календар на юліанський перевести.
А то якось недоскрєпнєнько)
Natka A.• 02 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Рождество шестого - это вообще супер!
А кто родился хоть?
Может, и я торт и испеку...
автор Liz_a • 02 января 2024
Ответ дляsnp-85
А вам какая разница, по какому календарю воспринимаю информацию?
Вообще почему это вас триггерит?
Filomena• 02 января 2024
Тут першого числа дівчина просила поділитися рецептами пісних сніданків.
Ну їй і накидали: сирники, творог, навіть холодець хтось рекомендував)
Тому Різдво 6 січня з запеченою качкою зовсім не дивує)
snp-85• 02 января 2024
Ответ дляLiz_a
Вообще почему это вас триггерит?
Да, правда, мене тригерять вєрующіє, які святкують Різдво 6 січня, готуючи утку, ще й б‘ють себе в груди, що це традиція прадідів😂😂😂
Просто не можу втриматись.
Ви напевно Новий рік не святкували, чекаєте 14 січня?
Helenny• 02 января 2024
Різдво вже святкували 25 грудня. Ви спізнилися.
tettiana• 02 января 2024
це чиї традиції, на свят вечір, нехай по вашому графіку, готувати м´ясо? щось не в´яжеться...
Natka A.• 02 января 2024
Ответ дляtettiana
Мабуть, американські.
Ну, коли вся сім´я разом, і головний в родині шматок індички відрізає.
В нас трошки переіначили, тому - утка))