іронічна антитеза• 02 января 2024
Москіно той 2
Подарувала доньці, багато хвалили, не додумалась затестити, чула що ніжний, нейтральний аромат кря кря чи прального порошку...Це якийсь важкий аромат виявився, дуже розчарована. А вам як, в кого є ці парфуми?Порадьте дійсно ніжні і нейтральні, типу як Анна Суі Сікрет Віш (не продаються чомусь)
Я на хвилинку• 03 января 2024
Дочка тестила розового и белого мишку, то розовый ей очень сладкий и душный. Понравился белый. Говорит что лёгкий и свежий.
Заказала ей на ДР.
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Заказала ей на ДР.
Я відчуваю лише квіти, такий аромат для жінки, дорослої. Тепер лише місти братиму доньці.
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляГлас_Народа
У меня оба есть, мне не тяжелые( но это далеко не мои любимчики)
Може кому як...Дуже голосний, нав´язливий, аромат.
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляАлесс
Белый-класс👍
А у вас флакон легко відкривається?
Глаголиця• 03 января 2024
Москіно рожевого мішку тут не радила як раз, теж брала дочці, флакон гарний, аромат ’металевий,’, хімічний. Беру вже вдруге Шанель тендре міст. Ще рекомендую Зара еплджюс(як бюджетний замінник тендре), Армані Скай.
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляГлаголиця
Дякую!А флакон теж важко відкривався?
ротцвеники• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В мене аж голова болить, відчуваю дуже. Хоча може на Нотіно не оригінал. Запакований дивно був
Дивно - это как ? Что смутило. У меня тоже белый мишка с нотино стоит , вопросов никаких не возникало. Но у меня доставка в Германию.
Не думаю , что у них есть оригинал для доставки в Германию и левак для Украины.
Хотите , можем сравнить по фото ?
ротцвеники• 03 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Попробуйте его в тёплую погоду. Он был в моих фаворита летом, а сейчас мне тоже кажется назойливым.
А зачем в тёплую воду ?
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
Хотите , можем сравнить по фото ?
Та я думаю, що оригінал, мабуть, просто очікувала легкий, а виявився такий яскравий. І ще у флаконі, де пульверизатор, там наче такі полосочки були, а як пшикнула, то зникли...
Глаголиця• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую!А флакон теж важко відкривався?
В мене, на щастя, мініатюра, сплеш, тому відкривається тяжко.А скільки років вашій дочці? Бо я раджу, але моїй 11:)
ротцвеники• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Погоду)
Сори , читала одним глазом , второй спит уже.
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляГлаголиця
Ось буде 12 скоро, теж 11)
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
Нічого)В мене вже печія від аромату...
Глаголиця• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ось буде 12 скоро, теж 11)
Можу тоді порадити з того, що маємо...Міст ваніль від VS, Міст Шанель тендре, Зара еплджюс, Діор Місс Діор Блумінг букет, Армані SKY(груша), Луна Ніна Річі(ананас), ...ну й мої в вільному доступі:)
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляГлаголиця
Дякую!
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляTatka Kiev
Білий клас
Рожевий мені жесть( добре, що брала мініатюрку
Ну білий більш такий квітковий, для дорослої жінки на моє сприйняття, я чомусь думала будуть фрукти легенькі.
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Мені ще в молодості подобались дуже Армані Манія, цікаво, чи є в продажу. І Діор Аддікт 2, то любов, шкода вже не випускають давно.
парфюмерия , запахи , обоняние , сугубо индивидуально ,,, мы еще не из пробирки, инкубатора ,,, то, не многое , что осталось, индивидуальным , или покупать вместе, хотя первое впечатление, мало что ,,, надо отстоятся , разносить ,,, если подарок, только то, что уже было, знаешь ,,,
товарищу на работе подарили ’Саваж парфюмерку’ , казалось бы идеальный вариант , ’ гавно гавном , хорошо, что через час не слышу ,,,’ я слышу до вечера ,,, все индивидуально
іронічна антитеза
• 03 января 2024
Ответ дляАлесс
В мене пробник.
Як він повинен відкриватись? Не розумію
А, я зрозуміла
Кофе в лобби• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Поки з Москіно лише Фанні супер
Москіно Фанні одні з улюблених. Ніжними вважаю Кензо ля пар кензо. У доньки зараз Ланвін Меррі мі-мені подобається. Хоче Лібре, але вони не ніжні і Ідоле, теж не ніжні. Я люблю Хлоє і Діор Блумінг букет.
Астоновитесь!• 03 января 2024
Покупала пробник, не зашел. Я ношу любые и легкие, и тяжелые. Советовать что-то трудно, носы у всех разные. Что значит нейтральные? Легкие и свежие? Пробников накупите, может найдете что-то. Для меня легкие Ин ред Арманд Баси, Зеленый чай Элизабет Арден, Ангел и Демон ле секрет Живаньши, Хлоя парф вода, Хлоя Абсолю, Хлоя Флер, Мандарин базилик Герлен, Нина Ричи Нина, Москино I love love. Дольче Габана Лайт блю, Ланван Экла, Ланван Мери ме, но может вам эти и не зайдут.
PANTERA_KET• 03 января 2024
Ответ дляАлесс
Вы что не знали,что нотино,брок,майкап везде подделки.
Надо покупать в дьюти фри парижа
В Испании в 2 раза дешевле духи!! В носибе 107 по их карте, на мейк апе они же 9100!!!( ну ясно что разводят, сделают скидку потом 50% так с нарсико пудре тоже было)
Пописанная парта• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Білий. Треба було рожевий брати
В доньки є білий і рожевий. Білий мені дуже подобається, як карамелька, рожевий- важкуватий. Бабл гам перші хвилинки тільки чути.
ЛюбимаЯНЬ• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
ще жодного разу з нотіно не оригіналу не було. Якість завжди гарна. Якщо Ви про прозорий флакон з жовтими парфумами, то вони просто чарівні. дуже ніжні, трішки солодкуваті. Донька користувалась, зараз дорогувато(((
ЛюбимаЯНЬ• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дивилась на оті з флаконом цікавим, треба було їх брати
якобс не дуже стійкі. Ала так, гарні аромати. Подивіться Джимі чу в рожевому та голубому флаконі, вони дуже ніжні, дівчачі.