іронічна антитеза• 02 января 2024

Москіно той 2

Подарувала доньці, багато хвалили, не додумалась затестити, чула що ніжний, нейтральний аромат кря кря чи прального порошку...Це якийсь важкий аромат виявився, дуже розчарована. А вам як, в кого є ці парфуми?Порадьте дійсно ніжні і нейтральні, типу як Анна Суі Сікрет Віш (не продаються чомусь)
Зашла на 5минут• 02 января 2024
Білий ? У доньки рожевий. Приємний пудровий солодкуватий аромат

автор іронічна антитеза • 02 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Білий. Треба було рожевий брати
Рубаю олівлє• 02 января 2024
В доньки рожевиц. Вже 3 флакон. Їй 13
Алесс• 02 января 2024
Белый-класс👍
Коплю на груди• 02 января 2024
В доньки рожевий, то приємний
Зашла на 5минут• 02 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Білий. Треба було рожевий брати
Купіть пробник, може не сподобається. Якщо сподобається, білий можете продати
Ответ дляАлесс
Белый-класс👍
В мене аж голова болить, відчуваю дуже. Хоча може на Нотіно не оригінал. Запакований дивно був
Ответ дляЗашла на 5минут
Та хто його захоче. Нехай для краси стоїть
Цікавий писочок• 02 января 2024
Попробуйте его в тёплую погоду. Он был в моих фаворита летом, а сейчас мне тоже кажется назойливым.

Ответ дляЦікавий писочок
Дякую, можливо.
Поки з Москіно лише Фанні супер
Алесс• 02 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вы что не знали,что нотино,брок,майкап везде подделки.
Надо покупать в дьюти фри парижа
Бойова• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Білий. Треба було рожевий брати
Якщо вам білий не сподобався то рожевий взагалі треш. Білий порівняно із рожевим ніжний
GaleTTa• 03 января 2024
Marc Jacobs там в основном все ароматы лёгкие вкусные девичьи
автор іронічна антитеза • 03 января 2024
Ответ дляАлесс
Надо покупать в дьюти фри парижа
Та да...Брала минулого року Ланвін на Нотіно і цього року на Мейкап, різні, реально, і який з них був оригінал)
Ответ дляБойова
Ого...Мені подобаються типу Булгарі Кристал білі, щось дуже легке
Ответ дляGaleTTa
Дивилась на оті з флаконом цікавим, треба було їх брати
Чи може постоять, нормалізуються...
Бойова• 03 января 2024
У доньки рожевий ведмедик і Клауд Аріана Гранде(ніжний вершковий копія Бакара руж), вже нещодавно тут писала. Ну і ще міст і лосьйон Вікторії Сікрет

Ответ дляБойова
А який міст Вікторії ?
Полуничка• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
для дівчат воно саме те- солоденьке і легке.
Ведмедик гарний, але ніяк не дівочий
Ответ дляПолуничка
Ведмедик гарний, але ніяк не дівочий
Точно, не дівочий!
Полуничка• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Точно, не дівочий!
в мене він був... в 40 рочків дуже подобається
Бойова• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А який міст Вікторії ?
Velvet petals, він мені чимось схожий до ysl блек опіум
Ответ дляПолуничка
Та мені теж під сорок вже, ну щось не мій мабуть(А в нас з донькою смаки однакові, їй теж не дуже.
Ответ дляБойова
Дякую
Бойова• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую
В нас є магазинчики де продають ці місти, можна затестити, ще і від зари там є парфуми. Можливо і у вас є щось подібне
Ответ дляБойова
Думаю немає(
Бавовнятко• 03 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Поки з Москіно лише Фанні супер
Мне в подростковые годы ай лав лав нравился)
Ответ дляБавовнятко
Різкуватий такий, свіжий, але не поганий.