Попадалочка• 03 января 2024

Дівчата,хто живе на дві країни? Давайте поговоримо.

Які в вас стосунки з чоловіком? Підтримує він вас чи ні? У мене просто зриває кришу вже. Майже два роки постійних гойдалок,дорог,домовлянь… Він категорично не підтримує мене,хоче щоб родина була разом. Подав на розлучення,бо я не готова повернутися поки. Знаю,що це поки може бути ще довго…але не можу нічого зробити з своїм страхом,бось повертатися в дніпр. Область.
20 січня наче вже зібралися повертатися
Двоє дітей 10 і 12 р
Дуб береза• 03 января 2024
Не повертатись. Чоловік хай іде боронить державу, як такий розумний

Анонім Перший• 03 января 2024
а ви самі поїхали, чи він настояв?
ДеньгиНеСдаю• 03 января 2024
Ну вам только решать. Я с детьми вернулась в Донецкую область, вообще не жалею
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляАнонім Перший
а ви самі поїхали, чи він настояв?
Самі,він був проти
Добро с Кулаками• 03 января 2024
оставьте человека в покое, вы уже чужие люди
Конфиденциальность• 03 января 2024
А на які гроші ви за кордоном?
Просто красавица• 03 января 2024
Меня с ребёнком выправаживает. Я боюсь его оставлять+ без него там скорее всего не справлюсь. Если бы вместе ...
ША! я прийшла!• 03 января 2024
Если Синельниковский район,не вздумайте возвращаться. Там постоянно прилетает.
Тем более он сам подал на развод. Куда возвращаться?
Запароленое одеяло• 03 января 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...

ДеньгиНеСдаю• 03 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Удалено администрацией...
Ой и не говорите. Ужас просто
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А на які гроші ви за кордоном?
На ті,що зароблю. Не соціал
ЗновЗдоров• 03 января 2024
Ответ дляПросто красавица
бабу нашел сто процентов
Дама_из_рекламы• 03 января 2024
я так понимаю, у вас две дочки тихо сидят и вы сидите .
мальчики бы уже крышу сорвали бы ....
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
20 років разом і чужі за 2 роки життя на відстані? Ми бачимось кожні 2 місяці
Своего не предлагать• 03 января 2024
Муж видно любит а я бы ,наоброт ,погулял
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
мальчики бы уже крышу сорвали бы ....
Да,две девочки. Мальчику уже 19,живет отдельно-учится
Просто красавица• 03 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
бабу нашел сто процентов
где?
Мы из дома не выходим. Последние годы на удаленке.
Конфиденциальность• 03 января 2024
Ответ дляПопадалочка
На ті,що зароблю. Не соціал
Хмм..двоє дітей...сама заробляєте на життя і житло? .Ну тоді життя вже мабудь налагодилося, навіщо повертатися.
ЗновЗдоров• 03 января 2024
Ответ дляПопадалочка
он принял решение развестись, зачем вы как пиявка впились в него ? вам правильно написали, отстаньте от человека, зачем эта навязчивость

Добро с Кулаками• 03 января 2024
Ответ дляПросто красавица
где?
тогда вы его утомили.
я сама такая, уехала бы куда, потому что тяжко столько лет дома
Тишком_нишком• 03 января 2024
Так если подал на развод, куда вы ехать планируете?
А я женатая• 03 января 2024
Ото понавидумують
пАлАвинкА• 03 января 2024
Ну, скоро 2 года войны. Я даже не уверена, что уже есть смысл вам что-то выбирать. Это уже давно не семья. По моим знакомым, кто выехали с мужьями, или мужья позже приехали, кто развелся
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляТишком_нишком
Подал-не значит развелся. Это последняя манипуляция
Воздух в банке• 03 января 2024
В мене дівчинка репетитор з англ. з Дніпровської області, у них місяць тому два тижні не було електроенергії (відповідно не було занять, бо теж не було інтернету), з дітьми якось слабо в такі умови повертатись. З іншої сторони і чоловіка розумію, невідомо наскільки це все , нема можливості переїхати десь на захід країни чи в більш спокійні регіони?
VivaForever• 03 января 2024
Ответ дляПопадалочка
А чего вы отстаете? Не ищите европейского муж а?
Смурфик• 03 января 2024
Разошлись. Тоже 20 лет прожили.
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляВоздух в банке
У ньго немає такої можливості і бажання. Він не залише роботу. А нам вийнаймати десь на ЗУ самим,теж немає сенсу,бо там я не знайду роботу на таку зп
Борисфенка• 03 января 2024
Я з сином в біженстві, чоловік на фронті. За два роки бачилися один раз, на два тижні у чоловіка відпустка була. У нас міцна родина, все гаразд, відстань і війна не перешкоджають нормальним стосункам. Молюся, щоб чоловік вижив і переміг. Він категорично проти, щоб ми поверталися зараз, скаже, коли можна буде.
Мораль - відправте його повоювати, а то забагато вільного часу має і думати про майбутнє не хоче.
автор Попадалочка • 03 января 2024
Ответ дляVivaForever
Не хочу