Попадалочка• 03 января 2024
Дівчата,хто живе на дві країни? Давайте поговоримо.
Які в вас стосунки з чоловіком? Підтримує він вас чи ні? У мене просто зриває кришу вже. Майже два роки постійних гойдалок,дорог,домовлянь… Він категорично не підтримує мене,хоче щоб родина була разом. Подав на розлучення,бо я не готова повернутися поки. Знаю,що це поки може бути ще довго…але не можу нічого зробити з своїм страхом,бось повертатися в дніпр. Область.
20 січня наче вже зібралися повертатися
Двоє дітей 10 і 12 р
20 січня наче вже зібралися повертатися
Двоє дітей 10 і 12 р
Завжди з рушником• 05 января 2024
Ответ дляNo problems
А почему она хвойда? Курочка встала- место пропало.
Вона сама себе так позиціонує. Americanwhore нікнейм в соцмережах, заробляє на онліфанс, постить інтимні фото. Хто вона?