Так, знаю, ворог і все таке.
На його виправдання, особисто ні в кого не стріляв.
До розкрадання гуманітарки і української армії жодної причетності. То українці самі.
Тому патріотичним патріотам краще випити водички )))
Так от. Минуле його новорічне привітання було дуже мілітарі і так і вийшло.
Це вам не піаніст.
Що він про нас думає, каже ЧЕСНО.
А цього року його промова якось різко поплила в сторону особистого, сімейного.
Це ознака чогось такого, про що ми мріємо?
Готує росіян до того, про що мріє кожен українець?
Це вам не піаніст.
Що він про нас думає, каже ЧЕСНО.
Результат:
вже голосів:
39 (50%)
Свій варіант
15 (19.23%)
Він сам ще не знає
10 (12.82%)
Можливо
10 (12.82%)
Так, шукає, як спригнути вже
4 (5.13%)
Украина нам не очень и нужна
klaraneill• 03 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ваші проблеми)
у меня проблем нет, это Вы ко мне прицепились
Life is Beautiful• 03 января 2024
Ответ дляklaraneill
Я написала, що не згодна з Вами, і все.
Hallowkitty -54c3• 03 января 2024
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
А чого путін пишете з великої?
Life is Beautiful• 03 января 2024
Ответ дляnezhinka
Він найгірший, крадіжки і вбивство сотень тисяч людей це зовсім не одного ряду злочини, і близько.
Один збитий літак - вже страшний злочин( За який путіна не покарали, бо це важко зробити з людиною його статусу( Він злочинець, вбивця.
Ответ дляShellyBelly
Я не писала нічого про патріотизм. Якщо для Вас маніяк і вбивця мілліонів людей викликає повагу, то мені немає про що говорити з такими людьми.
Як би,не дай Бог,Ви або Ваша сім´я постраждала від цієї війни, Ви б так не казали. Ви зараз плюнули в обличчя тим матерям,які закопали в сиру землю своїх дітей.
Так,він не вбиває,він всього лише віддає жорсткий наказ вбити. Це не зменшує його відповідальності. Страшно,що серед нас такі люди живуть
Росіяни могли і не виконувати того наказу
Іронія
Life is Beautiful• 03 января 2024
Ответ для40ка
Іронія
Деякі протестують, їх переслідують за це.
ShellyBelly• 03 января 2024
Ответ для40ка
Іронія
Це не зменшує відповідальності і не робить із вбивці святої людини. Амінь.
Ирина-bbd0• 03 января 2024
Ответ для40ка
А для ви всі мої прєдидущіє 500 глупих тєм чіталі?
Не втомилися?
Боже.какие же страдания у закатованной....
freedom_2015• 03 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Інша справа аганьок з муміями-вбивцями
Lydmila408• 03 января 2024
Не слухала..мені гидко його слухати.
Автор -ждуля,раз слухає того пердуна.
freedom_2015• 03 января 2024
Ответ дляLydmila408
Не слухала..мені гидко його слухати.
Автор -ждуля,раз слухає того пердуна.
Скоріше троль -провокатор для підвищення активності
Hallowkitty -54c3• 03 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А це ця страдаліца, я цю тему пам´ятаю, я думаю в неї не все в порядку з головою
Valentina shop2020• 03 января 2024
Путина мы не смотрю и не интересно,а вот что говорил 22 мин наш хриплый голос,то тошно слушать и ни капли правды везде брехня наглая