Якобы Украина должна была вернуть «должок» за командиров азова. Вот сейчас 75 человек этих пленных отдают в рашку, и потом следующий обмен 173 на 173. Дай Бог, если правда🙏🏼
Руснявые что-то пишут на эту тему? Кто-то подглядывал? Исида, что-то слышно на болотах?
Наши пока помалкивают. Ну и ладно. Главное, чтоб не сглазить.
Ответ дляyanus6ka
Наскільки пам´ятаю, Азов поміняли на одного дуже цінного)), то про які борги вони тепер говорять?
Пишуть, що 5 відомих Азовців мали за домовленістю сидіти до кінця війни в Турції. Але їх звідти внепланово забрали. Зараз кацапи пишуть, що дозволили їм повернутися до дому в обмін 1 до 15. Тобто 5 на 75. Наскільки це правда - ніхто не знає. Бо кацапи з дуже хворобливою фантазією. А наші у відповідь нічого не пишуть. Через це скоро будуть ходити плітки ще більші ´´ за кожного командира по області ´´ - це так для прикладу масштабу їхньої хвороби. Бо у хворих орків замість голови, порожні антресольки. Хоча ні, вони повні.... гів..а.