Бутерброд и я• 04 января 2024
Как вкусно запечь кусок свинины? Рукава нет((
Закусенец• 04 января 2024
А зачем он нужен, обмазали, промариновали, в чем хотите и в духовку на противень, 180градусов, верхний, нижний тены, конвекция, часа на полтора. В рукаве, фольге и тд, запах меняется на тушеный
Мая твая не панимать• 04 января 2024
Мама завжди м´ясо в тісті запікала, і я хочу спробувати. Там тісто виходить смачніше за м´ясо. Знаю що звичайне, як на вареники має бути та повністю огортати м´ясо зверху та знизу.
Обращеница• 04 января 2024
Можете у кульку зварити, потім коли охолоне обмазати часником, перцем та сіллю, завернути та до морозильника, перед подачою на стіл за пів години витягти та нарізати тонкими скибочками, бомба
Мій не такий• 04 января 2024
Я в фольге всегда запекаю. Полтора часа в фольге потом открываете фольгу что верхушка подрумянилась И всё
Лунтик-паунтик• 04 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
В мене так бабуся робила. Тільки мама незнає яке тісто робила, наче з дріжджового. Каже що дуже смачно було
Мая твая не панимать• 04 января 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ні, моя точно робила не з джіжджового. Так, смакота неймовірна, я м´яса дуже мало їла, а от корж обожнювала. Він вверху ставав сухим та хрустким при випічці, а де лежав під м´ясом то просочувався м´ясним соком та ароматами ммммм....
Лунтик-паунтик• 04 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Ой я б таке зкоштувала б ..
Шумелка Мышь• 04 января 2024
Ответ дляЗакусенец
Ну например для газовой духовки. Там таких функций нет. В рукаве хоть пропечется нормально
Мама фіфті цента• 04 января 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Там просте тісто, мука+вода+сіль, дріжжів точно не було, цьому тісту не потрібно рости.
Закусенец• 04 января 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Здесь я с вами согласна, просто я вообще не дружу с газовой, у меня там ничего не получалось.
Лунтик-паунтик• 04 января 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Ну мама просто не пам´ятає,каже наче, але каже бабуся просто замішуавла все на глаз .