Плекаю думи• 04 января 2024
Какой стир порошок отстирывает вещи ?
Что то ничего не отстирыаает из масс маркета
Посоветуйте плиз, может я что то пропустила.
Леди_на_драндулете• 04 января 2024
Ще жоден сам не відпирав, якщо плями, то треба застірувати з милом або ванішем
майже кожен порошок із магазинів пробувала, і всі однакові
Лапка• 04 января 2024
Dash actilift синій порошок. На моє здивування відпирає дуже добре. Навіть застарілі плями від трави і ще бозна чого на шортах сина, що вручну не відходило. І білі речі навіть без обробки до прання теж гарно пере.
А ще помаранчевий плямовивідник з атб за 23-25грн теж гарно виводить плями, не псує. Але гарно діє тільки в дуже гарячій воді
А от кисневий які всі хвалять не справився з білими шкарпетками взагалі
Крим мій• 04 января 2024
Что именно отстирать и какая ткань. От пятен на хлопке кислородный отбеливатель добавляю в барабан и температуру выше 60.
Просто освежить любой самый дешевый гель способен.
ОдинРазНадетое• 04 января 2024
Аріель Аква пудра , от реально гарний результат . Брала в сільпо, бо ще й підробок повно
Мона_Лиса• 04 января 2024
Порошок не підкажу, не люблю порошки.
Капсули Perlux купую в АТБ чи Новусі, там гель з порошком, вони мені все відпирають.
Порошок з єнотом на упаковці колись в Новусі взяла і теж добре виправ, але запах у нього кошмарний, як у Лотоса часів СРСР.
Играю у края• 04 января 2024
я стираю с капсулами Персил, но в каждую стирку добавляю кислородный отбеливатель
размахер• 04 января 2024
Ответ дляИграю у края
До всіх типів тканин? І яку кількість додавати? Дякую!
Играю у края• 04 января 2024
Ответ дляразмахер
для всех типов тканей, да. На пачке написано, что самое эффективное действие - от 50 градусов, но я и на 40 кидаю, эффект есть даже так. Кидаю по инструкции на пачке, но вообще у меня есть какая-то старая мергая ложка, одну ложку и кидаю)