Сама вумна тутички• Изменено 04 января 2024

Прописка для школи

Дитина не прописана ніде, тому що коли виписуєшся, потрібно вказати нову адресу прописки, інакше не випишуть. В школі вимагають довідку з пропискою. Що можна зробити?
База_птеродактилей• 04 января 2024
Прописаться

автор Сама вумна тутички • 04 января 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Прописаться
Це найлегше) може є ще варіанти?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2024
Це для вступу у 1 клас?
У нас не просили прописку дітей, тільки заглядали у паспорт батька/матері.
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це для вступу у 1 клас?
Так, просять
3@йk@• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Це найлегше) може є ще варіанти?
Купить прописку или договор аренды в этом районе
Ответ для3@йk@
А де її купити?
Диверсификация• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Так, просять
Якщо хтось з батьків прописаний-цього достатньо.
Ответ дляДиверсификация
Батьки прописані в інших районах міста
3@йk@• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А де її купити?
А квартира ваша или съемная )

Договор аренды у знакомых , прописку типа в жену, если есть выходы )

Диверсификация• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Батьки прописані в інших районах міста
Дитина може бути прописана лише х кимось із батьків
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Так, просять
Якась крута школа?
Я взагалі вперше чую про прописку дітей, серед знайомих просили тільки паспорт того з батьків, хто приносив заяву.
Ви чи чоловік маєте реєстрацію?
Ответ для3@йk@
А квартира ваша или съемная )

Власна. Може я себе пропишу тоді
3@йk@• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Власна. Може я себе пропишу тоді
Можете )
Диверсификация• 04 января 2024
В нашій школі по праву власності теж приймали документи
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Батьки прописані в інших районах міста
Вище вірно написали, дитину можна зареєструвати лише з кимось із батьків.
Але зараз у немодних районах не проблема піти до школи з ’чужою’ реєстрацією.
У мене обоє дітей вчаться так. Бо найближча до нас школа мене не влаштовує, подавали документи трохи далі.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Власна. Може я себе пропишу тоді
Це найпростіше насправді.
Слава Українi• 04 января 2024
У нас с момента «школы по прописке» так многие делали. Проще заключить договор - все офиц на 2-3 мес. И точно попасть, чем удовлетворить запросы директрора🤦‍♀️
Біле пальто• 04 января 2024
В школі вимагають не прописку, а довідку про місце проживання. Підіцде договір оренди. Або через місцевого депутата зі свідчень сусідів можна таку довідку зробити.
Ms. Сама прямота• 04 января 2024
Не треба зараз для зняття з реєстрації вказувати нову адресу, хоч не дуже зрозуміло до чого тут це, якщо дитина не зареєстрована ніде. Здавайте документи в декілька шкіл (вони зобовʼязані приймати їх і без реєстрації), просто в пріоритеті будуть ті діти, хто має реєстрацію.
Якщо не приймають док-и - зверніться у відділ освіти.

Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Власна. Може я себе пропишу тоді
Ще згадала. Якщо є причини у Вас залишатися зареєстрованою за іншою адресою (наприклад, це може бути пов´язано зі спадщиною), то документ куплі-продажу квартири теж підходить.
Принаймні, декілька років тому так мої друзі приносили, у них реєстрація була у Луганській області, на непідконтрольній території. Живуть вони у нашому місті давно, винаймали квартиру, купили свою недавно, виписки онлайн тоді не було.
Біле пальто• 04 января 2024
От тут написано міліон+1 спосіб підтвердити місце проживання дитини
https://jurliga.ligazakon.net/news/185439_pdtverdi...

Але ви автор недобре чините зі своєю дитиною, що вона у вас без реєстрації, це обмежує її законні права.
Раз одела не бу• 04 января 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
та принять они примут, но скажут, что вы не наш район, места расхватали местные (по прописке или договору аренды)
Біле пальто• 04 января 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якась крута школа?
Ви чи чоловік маєте реєстрацію?
В Києві в популярні школи завжди просять
Біле пальто• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Власна. Може я себе пропишу тоді
Підійде просто право власності на квартиру
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якась крута школа?
Ви чи чоловік маєте реєстрацію?
Обоє маємо прописку у батьківських квартирах
Ответ дляБіле пальто

Не думала про це. А що саме обмежує?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
І там прописані літні батьки?
Тоді йдіть з договором куплі-продажу, цей документ теж може бути підтвердженням місця проживання дитини.
Біле пальто• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Не думала про це. А що саме обмежує?
В критичній ситуації ніде не закріплене право дитини проживати хоч десь.
Свекруня• 04 января 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якась крута школа?
Ви чи чоловік маєте реєстрацію?
Донька зараз в 11 кл.
Коли йшла у 1-й також постало питання з документами.
Документи батька дитини брати до уваги не хотіли (хоча ми в тій квартирі всі разом живемо) і він має долю у власності.
Терміново мусіли прописувати доньку і надавати документи в школу.

Так що просто реєстрація когось одного з батьків може не ’пройти’.
Та і до цього віку у дитини має бути реєстрація, тому адміістрація школи і проти інших варіантів.
Неначасі• 04 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Батьки прописані в інших районах міста
А куди дитина йде до школи?
І хто це в січні вимагає довідку, якщо ще нема набору до 1 класу