Крем для арбуза• 04 января 2024
Кішку шкода. Певно вона досі там сидить…
Виходила в обід в магазин біля дому. Побачила кішка сидить біля нашого підʼїзду, грязненька. Очевидно нічия. Я зайшла в магазин дещо собі купити і корм їй взяла, нагодувала. Тепер вже вечір, на вулиці дощ. Певно вона досі там сидить(( шкода(
А я на зйомній квартирі і власник не дозволяє тварин заводити. Сумно (((( і в підʼїзд не можу її пустити, бо консьєржка на вході все бачить, потім буде сварити за те що та сходить в туалет там ((
Що б ви зробили?
Яжемать Мне можно• 05 января 2024
Увы, ничего. У нас таких под домом у каждого из 9ти подъездов штук по 5. Всех не обогреешь.