Стрекоза любви• 04 января 2024

Що ви собі купили на першу зарплату або премію?

Щось, що викарбувалося у вашій памʼяті.
В мене це був принтер НР. Перша робота в мене була у 10 класі. Працювала промоутером торгової марки Котекс. Такі шикарні акції були: береш 2 пачки прокладок, інші 2 у подарунок. Жінки по декілька разів приходили і дякували😇
Okk -7ebd• 04 января 2024
Ровента стайлер 5в1

Niffler• 04 января 2024
Новий смартфон.
Екатерина27• 04 января 2024
Я помню, что я на первые заработанные деньги купила себе какие-то шмотки на Петровке. Это был 1 курс универа. Пошла и спустила все до копейки. Потом домой на Оболонь шла пешком)))) но довольная)))))
Qney• 04 января 2024
В 13/14 років на канікулах літніх у бабусі в селі на току працювала. Купила туфлі на каблуках, решту батькам віддала 😊
автор Стрекоза любви • 04 января 2024
Ответ дляQney
Що таке «на току»?
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Мені закарбувалос в памʼяті де я брала сили ходити в інститут, гасати в Польшу кожні два тижні бо моєму серйозному бізнесі і ще мати роботу
І вопше все йшло як по маслу, що зараз не так?
Памʼятаю як купила собі сумку дольче габана, взагалі, ніхто не розумів для чого це я))
Sunny Hanny• 04 января 2024
Смартфон, Нокіа. Такий металевий, чорний слайдер. Ну це за першу нормальну зарплату)
Светлый День• 04 января 2024
Могу только вспомнить😂кочтюм за 450 $ в Глобусе= зарплате😂, но мне было 19 лет …. Сейчас бы так не поступила😂
Бізешка• 04 января 2024
Я в 14 років на свою першу зарплатню купила собі хом´яка, за що отримала прочухана від мами, тато заступився і ми з ним 3 роки чистили клітку по черзі

автор Стрекоза любви • 04 января 2024
Ответ дляБізешка
ОленаЯ• 04 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що таке «на току»?
Ви звідки?
healer09648293• 04 января 2024
На стіпуху купальник. На зарплату плаття на випускний
Kika-6655• 04 января 2024
Купила себе одежду
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляБізешка
Блін
Зазвичай хомʼяки стільки не живуть
автор Стрекоза любви • 04 января 2024
Ответ дляОленаЯ
Ви звідки?
З Харкова
ішо• 04 января 2024
Ответ дляNiffler
Новий смартфон.
а несмартфони ще існують?
Bejza• 04 января 2024
Купила у 18 років халат махровий, мені 43 халату зносу немає.
Qney• 04 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що таке «на току»?
Це місце, де з зібраним зерном працюють. Наша робота була- падгрібати лопатами зерно за віялками, потім перегортати, щоб воно не попріло, прибирати те що відвіялось від зерна.
автор Стрекоза любви • 04 января 2024
Ответ дляQney
Зрозуміло. Не знала.

Малютка-0984• 04 января 2024
босоножки замшевые на шпильке на почти всю зарплату))) мне было 18, вечером после универа подрабатывала официанткой
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляQney
Блін, я думала це щось типу ярмарки
lus_so• 04 января 2024
Кролячий півшубок і мохерову індійську кофту. Мама відкладала мою зп (щоб я не просвистала), а потім ми поїхали в цум за покупками. 70 доларів кроль і 20 доларів кофта, і сестрі ще таку ж кофту купили. Десь 93 рік. Смішно згадувати.
Tasya-Natusya• 04 января 2024
Супер-Контік) серйозно. Моїми першими заробленими грошима був підробіток, котрий може добре пам´ятають люди з нульових - тобі давали рекламу якоїсь фірми, марки і конверти і треба було цю рекламу класти у конверти, писати прописом індекс, адреса наче вже була надрукована, клеїти марку. Я допомогала родичам, оплата була за вагу, заробила 70 гривень і оскільки була голодна то купила печенько)
А більш серйозну зарплату - 500 долларів, отримала теж доллари, спустила на себе - одяг, косметика, кіно.
автор Стрекоза любви • 04 января 2024
Ответ дляBejza
Не вірю 😀
Бізешка• 04 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін
Зазвичай хомʼяки стільки не живуть
Вона, хом´ячиха,крупна і кусюча, кусала кота за лапи, колись по шторах ганяла і впала з карнизу ( да я тоді не дуже відповідальна власниця була) лежала не ворушилась, думали капець, а ні, ще після того більше року жила)
Qney• 04 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Зрозуміло. Не знала.
Я б теж незнала, якби в селі не пішла попрацювати туди. Сама з міста, тут про таке ніде не чула до цього.
Sunny Hanny• 04 января 2024
Ответ дляQney
А мене не пускали туди. Бо вдома було повно роботи.
Перші гроші заробляла пасучи корів у бабусі+ огірки+ молоко здавати.
Niffler• 04 января 2024
Ответ дляішо
а несмартфони ще існують?
Я Вас здивую, так.
Елена 2016• 04 января 2024
первую зарплату у меня украли(((( в троллейбусе... рыдала, была на третьем месяце беременности
Горськ• 04 января 2024
Чоботи Венеція за 100 дол.Давно дуже було.Носила дуже довго