Хи хи, ну ну• 05 января 2024
Побачила на Тіні Кароль спідницю, це зараз тренд?
Такі маленькі коротенькі спіднички?
В манго знайшла таку
Вам подобається?
В манго знайшла таку
Вам подобається?
Луноходик_Ик• 05 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Та можно и до 100 лет носить , только выглядит это нелепо.
Так а что нелепого? Текстуру ног и вены, целюллит, складки на коленках не видно. Жир не свисает на ремень. Единственное, что она не толстая, но пропорции не очень. Только это к возрасту никак не относится.
Хи хи, ну ну
• 05 января 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Якщо дозволяє фігура, то купляйте 100%! Носіть, спідниця хороша, тут тільки злим бабкам може не подобатися.
Дозволяє, сто років не носила коротких спідниць, гулять так гулять))
Хи хи, ну ну
• 05 января 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Года 3- 4 как мини вернулись. Но у нее нет перепада между бедрами и талией, поэтому как сосиска.
Я сьогодні в манго дивилась саме цю спідницю, вона тупо пряма,широка
як на стегнах носити задумано
У мене виражена талія, тому замовила трохи іншу модель
як на стегнах носити задумано
Зоя Жорівна• 05 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Носіть! Теж сто років як не носила, а зараз думаю: даремно. Але я вже потворою буду. Пам´ятаю, як сусідка моїй мамі, коли та казала, що закоротко: хай носить, коли ще їй носити? Нажаль, в мене ’вік’ прийшов одразу з ’фігурою’. Тепер залишилося тільки милуватися зі сторони.
П.с. спідниця актуальна і сучасна
Гола з конопель• 05 января 2024
где люди худобУ увидели?
я открыла фото и подумала, что она толстовата, в торсе.
Файна пані• 05 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
І мені, замовила собі)
а Вы под Кароль косите или зачем?
Папина дочка• 05 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Просто у нее нет талии, но она думает что худоба это скроет.
а где худоба? ей никогда не быть худой
Хи хи, ну ну
• 05 января 2024
Ответ дляФайна пані
а Вы под Кароль косите или зачем?
Дивне питання. Сподобалось - купила.
А у Тіни завжди найсвіжіші тренди😉
Файна пані• 05 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Дивне питання. Сподобалось - купила.
А у Тіни завжди найсвіжіші тренди😉
у неё комплекс, что она старая и жирная, поэтому вечно молодится и носит всякое не по возрасту и в обтяг. поэтому она всегда в трендЕ
Vitamina1407• 05 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Мне Тина не нравится, такое стерво, поэтому все что она носит вызывает отвращение и точно не желание купить себе такое
А почему она стерво? Мне она в интервью нравится всегда. Больше нигде и не мелькает
сказочное_Бали• 05 января 2024
Слухайте, мені не подобається Кароль в такій юбці. Я собі таке на дівчинці - підлітку уявляю. Не дуже... Хоча Тіна гарна і фігура супер.
Але ота в клітинку мені ще менше подобається.
Дивіться як вам, мода така - але слідувати усьому не варто, треба обирати своє з того, що нав*язують.