Хачапууури• 05 января 2024
Скільки днів можна бути відсутнім у розподільчому таборі?
Підкажіть, де прочитати про це? Терміново потрібно виїхати з Німеччини по питанню здоровʼя. Страхування ще немає, ніякі документи не оформлювати, чекаємо на переїзд у інший табір.
Мені на словах сказали, що можна бути відсутнім не більше трьох діб. Але де дізнатись з офіційних джерел - не сказали.
В інтернеті теж нічого не знаходжу.
Проблема в тому, що можуть у будь-який день дати трансфер на виїзд, тому треба узгодити це питання завчасно і довіряти словам волонтера я не можу, тому що у випадку чого проблеми будуть у мене, а не у нього
В інтернеті теж нічого не знаходжу.
Борисфенка• 05 января 2024
Виїдьте, потім заїдете заново через Тегель, якщо нічого ще не оформлено.
Відпусток у таборах не дають.
Хачапууури
• 05 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Нащо було їхати, якщо так швидко треба назад?
Виникли непередбачувані питання зі здоровʼям. Страховки немає, за власний кошт буде надто дорого
Котики-муркотики• 05 января 2024
А может лучше подождать пока вас оформят.Опять придётся всё с нуля начинать.
Хачапууури
• 05 января 2024
Ответ дляTammy21
Це не отель і не в´язниця. Ваша відсутність не регулюється підзаконними актами. Ви можете вільно пересуватися, якщо ще не закріплені на Землі, але ваше місце у таборі збережено не буде і увесь процес оформлення доведеться почати спочатку.
У таборі лишаться мої рідні.
Можливо таке, що їх відправлять далі, а я приїду і буду перебувати там, як з першого дня ?
КарамбОлька• 05 января 2024
Ответ дляХачапууури
Не думаю что за свои деньги. Мои знакомые без страховки обращались в больницу- бесплатно на основании что они украинцы. Узнайте у волонтеров
Ответ дляХачапууури
У таборі лишаться мої рідні.
Ні, тому що при відправленні дається направлення з вашим ім´ям, родичам його ніхто не віддасть. Якщо вони поїдуть самі, то є вірогідність (невисока, але є) що ви отримаєте розподіл в інше місто.
У вас є доступ до адміністрації табора? Там повинні бути лікарі. На це виділяються гроші з бюджету.
Борисфенка• 05 января 2024
Ответ дляХачапууури
У таборі лишаться мої рідні.
Так, можливо. Всі проблеми зі здоров´ям ви можете вирішити в таборі, і полікують, і прооперують, якщо треба, у вас вже є страхування.
Звісно, якщо це не пластична операція чи імпланти.
все по ГОСТу!• 05 января 2024
Ответ дляХачапууури
Так если вы можете и не страшно ехать в Украину, то вы не нуждаетесь в Германии
ХтоЯкщоНеЯ• 05 января 2024
А чому переселяють з таборах в табір? Вже не вперше тут читаю, що по три табори люди проходять. І чи надають потім постійне житло чи треба самим шукати?
ЗновЗдоров• 05 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Сначала лагерь во время оформления, а потом лагерь там куда распределили после оформления. Я так думаю. Жильё вроде все сами ищут.
Міс Всесвіт• 05 января 2024
Ответ дляХачапууури
автор, у вас уже есть страховка. Нашу родственницу лечили в больнице бесплатно без документов вообще