Бутерброд и я• 05 января 2024
Відчуваю, що стала більш токсичною з війною, всі розмови зводяться до одного
Ніби й можем сидіти з подругами пити вино і все рівно всі розмови про одне, стала вдома зриватись , на рідних. Розумію, що це тупо і я не права, але таке коїться зі мною, що не можу нічого вдіяти. Тиждень взагалі не можу ні спортом займатись, нічого не хочеться, тільки їсти , випивати і спати. Що вам допомагає, як повернути позитив в своє життя, чим надихатись, Ле брати егергію?
Ума Палата• 06 января 2024
При чому у вашій розповіді війна?
Вас війна заставляє обʼїдатись і вино з подругами пити?
Ви війною просто виправдовуєте свою лінь і алкоголізм
Барабасиха• 06 января 2024
Во первых перестать читать новости, во вторых останавливать себя в мыслях и негативных словах.
Через время войдёт в привычку и будет легче
Бутерброд и я
• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
При чому у вашій розповіді війна?
Ну якби позитиву мало в новинах, серед знайомих
Ви думаєте це не впливає на психіку?
Подруга найкраща виїхала ось, хтось на війні, якось так
Ви думаєте це не впливає на психіку?
karinaanik• 06 января 2024
У меня муж военный, я как встречаюсь с подружками-отдыхаю, мы говорим о войне и про наших мужей, но успеваем обсудить еще всех и все, на то подружки и есть.
Бутерброд и я
• 06 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Та новини можна й не читати, досить поспілкуватись з людьми
Бутерброд и я
• 06 января 2024
Ответ дляkarinaanik
Ви молодець
Барабасиха• 06 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Не говорите на эти темы.
Отвечайте собеседнику,что сил говорить про войну /коррупцию уже нет и переводите тему
Ума Палата• 06 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Ви думаєте це не впливає на психіку?
Впливає, але чомусь не заставляє вас більше працювати, на благо країни, щоб допомогти…
А спати і їсти легше за все
Моя свекруха он теж переживає, плаче за країну і сидить в Німеччині, втікла з ЗУ
І теж бідна страждає і плаче щодня. Чомусь мені її не шкода. Розумієте про що я?)
А спати і їсти легше за все
karinaanik• 06 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Ви молодець
Выдыхайте, всем нам нужно морально отдыхать, подумайте, что вам приносит удовольствие, и занимайтесь этим в свободное время. Я, кроме встреч с подружками, люблю читать, найдите свое хобби, которое отвлечет вас, такое 100% есть
Барабасиха• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
А спати і їсти легше за все
Надо больше работать, чтобы депутаты смогли больше украсть
Бутерброд и я
• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
А спати і їсти легше за все
Ага, бо цей тиждень я в відпустці і то умовній, а весь рік хєрячила і по вихідним теж
Дивна ви людина , якісь висновки робите, що людина ні Хора не робить з того, що я написала, що тиждень нічого не хочеться
От дійсно цікаво дуло б подивитись як і чим ви допомагаєте на постійній основі
Ума Палата• 06 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Логіка залізна. А цих депутатів хто обирав?
И_В_офигительных_штанах• 06 января 2024
Я зараз як ніколи за всю війну проживаю страшний душевний біль за все що трапилось з нами. Мені шкода тих хто лишився, і тих хто закордоном, шкода наших воїнів, школа тих хто загинув, тих хто втратив рідних і житло. Невимовно боляче.
Але і крім руського гівна, я ненавиджу цю владу і Зеленского особливо, на руках якого кров лбдей з Бучі та не тільки. Ненавиджу всім серцем. Сподіваюсь що він відповість за все
Барабасиха• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
Вы ещё скажите, что это я заставляю их воровать и запрещаю их судить
Ума Палата• 06 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Удалено администрацией...
Упругая попка• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
А спати і їсти легше за все
Кому допомагати олігархам, владі?) Тут навіть не стільки війна на автора діє, скільки відсутність прерспектив і майбутнього кожної людини в цій країні
Викачую яйцями• 06 января 2024
Автор, увы советы никакие дать не могу. Но я тоже замечаю за собой нервозность. Я не заедаю, алкоголь не пью, но сегодня вообще была как с цепи сорванная. Злит и раздрожает абсолютно все. Еще дополнительно добивает то, что есть знакомые, которые выехали семьями и спокойно себе живут, строят планы, а какая судьба моего мужа ждет и меня- не представляю. Короче, пора принимать успокоительные.
И_В_офигительных_штанах• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
А спати і їсти легше за все
Ого. Ви так щедро обезцінюєте інших! Мабуть, чоловік служить і ви вже задонатили мільйон на ЗСУ сидячи також в окопі.
Україна наше все• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
А спати і їсти легше за все
Бо то свекруха.
її ніколи не жаль.
И_В_офигительных_штанах• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
Людина хоче поговорити. Чи вам людське не знайоме?
КаваЗМолоком• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
А спати і їсти легше за все
Ні. Крім того, що ви не любите свою свекруху
И_В_офигительных_штанах• 06 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Досить пережити останній обстріл Києва
Бутерброд и я
• 06 января 2024
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
Кіна не буде• 06 января 2024
Был период когда я тоже стала чрезвычайно токсичной, даже тут на форуме постоянно провоцировала)) потом прошло. Сейчас мягче чем в начале войны. С бОльшим пониманием отношусь к людям, даже когда здесь кто-то начинает срываться и истерить.
Я-то уехала, а они живут всё время в этом напряжении...
Україна наше все• 06 января 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
🤝
Тисну вам руку.
Так само мислю.
Ненавиджу і путіна і зеленського і всіх тих, хто обікрав країну за 30 років і довів нас до злиднів та війни.😢
Тисну вам руку.
Так само мислю.
ЗновЗдоров• 06 января 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мабуть автор не вивозить оте її ’поговорити’.
Помилуйте мадам• 06 января 2024
Автор, война - это НЕ повод срываться и укорачивать здоровье и жизнь окружающим. Люди битые жизнью никому ЗЛА уже не делают. Выход - психотерапевт! Он сейчас нужен всем и всем нужно заниматься своей психикой... способ каждый выбирает САМ. Но, срывы, агрессия - это признаки запущенного состояния.. помните об этом!
Бутерброд и я
• 06 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Так і прикол в тому, що зриваюсь я на самих рідних і потім страждаю від цього
Теж задумалась над тим, що треба допомога
Ума Палата• 06 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Удалено администрацией...