Пацака-задирака• 06 января 2024
Завершення гв. Психологічний момент
Дитині є два роки. Зловила себе на думці, що шкода зціджуватися, шкода, що вона вже виросла і не потребує цього.. якось на хвилинку захотілося продовжити це все, не варто ж, дівчатка?
Пупс• 06 января 2024
Это Ваше дело продолжать или нет. Грустинки были на каждом переходном моменте взросления ребёнка.
Ща как дам• 06 января 2024
Робіть як хочете, все індивідуально. Рано чи пізно завершите. Не знаю ні одну дорослу людину, хто до сих пір на маминому гв
Глаза_в_3_карата• 06 января 2024
Ну да, а потом пишут #мойребенокбылнеготовотказатьсяотгруди
Свернула гв когда захотела: в первый раз в 4 месяца, второй в 1,5 года
Никакого сожаления и ностальгии за ним не было
Добрая свекровь• 06 января 2024
Як на мене, то якщо дитина не на груді, а з пляшечки, то потреби не має сціджуватися. А груди в такому віці це більш психологічне для дитини, чим їжа. Моїй 1,4, але вона на ГВ (я б не сціджуваляся вже) і хотіла б закінчити. Но зуби ще її турбують і вона плаче, грудьми себе заспокоює.
Шпондєр• 06 января 2024
Если уже настроились завершать, то нет. Это гормоны. Я когда завершала ГВ, то рыдала недели 2. Пока молоко не ушло. Потом попустило 🤣
А вот недавно• 06 января 2024
От таких историй из жизни и пошло выражение ’оторваться от мамкиной сиськи’.
Всему свое время.
Год и хватит, пару месяцев туда - сюда.
Всему свое время.
Год и хватит, пару месяцев туда - сюда.