66сезон666серия• 06 января 2024
Як тільки лягаємо спати починається «ам-ам» у дитини 2,1
Не давати? Так кричить, що голодна аж жалко… іду даю істи… а раніше ніяк не хоче. Чи можливо обманює, щоб не спати і я дарма даю наїдатися перед сном?
Одна_на_всей_планете• 06 января 2024
Аналогічно 2,5 . Варила пюре на вечерю . Бо кричала шо хоче пюре , наїлася прямо перед сном після ванни спить . А на це гам гам Постійно перед сном
Отчебучкина• 06 января 2024
Це щою не спати...А бабушка моя казала срати пити їсти, тільки щоб не лягати
66сезон666серия
• 06 января 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
а коли вечеряє дитина? і що їсть на вечерю?
На жаль, майже нічого не ість саме на вечерю. Обідає добре, після сну ість, а вечерю не хоче. Сьогодні з’їла пару ложок о 9:30 вечора: м’яса виіла і хлібчик… за годину до сну з’їла сирок дитячий, а зараз ість суп.. чай п’є.. вкладаємося з пів 12.. зараз збитий трошки графік, поступово вирівнюємо
Без QR коду• 06 января 2024
Робіть з цим щось, бо через 30 років дитина буде тут писати, що не може зупинитись і наїдається перед сном
Замурмишка• 06 января 2024
да припоминаю
как только спать то по три раза кушать какать писять пить просили
чуть с ума не сошла
Инфотуфелька• 06 января 2024
Ми давали яблучко вже у ліжку. Тоді засинала. Це майже у всіх таке. Тільки спати, зразу ням, пісь, холодно, жарко і.т.д. скоро пройде.
Инфотуфелька• 06 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
ЛюбимаЯНЬ• 06 января 2024
Ответ для66сезон666серия
може треба передивитись графік харчування? і перестати давати перед сном те що ви впевнені що дитина зʼїсть. бо дитина вже знає що можна не їсти вечерю і перед сном мама дасть щось краще.
в мене дитина вечеряє, купаємось і спати вкладаємось. коли починаються вибрики типу не хочу їсти то попереджаю що зараз йдем митися і спати, якщо не поїсть то буде голодний до ранку
ДлинноНожка• 06 января 2024
Моя молоко пʼє перед сном. Зранку йогурт, може попити з пляшечки і далі спати. Може теж щось таке пропонуйте, щоб не наїдатися перед сном?
Сама купляю квіти• 06 января 2024
Мой ребенок тоже любит именно перед сном что-то съесть. Даже изменили из-за этого немного привычки. Раньше был ужин, через 30-40 минут ванная и спать. Сейчас наоборот ) кормите, если кушать хочет, что такого?
Как_б_не_так• 06 января 2024
У нас традиційно кефір перед самим сном, вечеря о 6 або о 7, о 8 -9 йде спати і без кефіру ніяк)
Инфотуфелька• 06 января 2024
Написала вам, що скоро пройде, а потім згадала, що моїй вже 9, а тільки лягати, хоч в 9 хоч в 12, зразу - звари мені чаю😄
Мию чакри щоденно• 06 января 2024
Начинайте укладывать чуть раньше. Как раз поест и ляжет вовремя.