Лиса91• 06 января 2024

Як вам такі джинси нова мода..

Побачила джинси весна 2024 нова мода ... Блін ну хто таке придумав , багато коментарів під постом що повна хрєнь, інша дівчина написала що видно напились після свят тай придумали нову моду... Хтось написав що поверху ще не вистачає трусів одягти і буде взагалі Бомба 🤯😂 Я б таку фігню не купила.., а ви що думаєте з приводу таких джинсів👖??
Результат:
вже голосів: 161
128 (79.5%) Фігня , а не мода ..
33 (20.5%) Класні , носила б такі
annac• 06 января 2024
Зачем покупать? Вывернуть старые
Lykris• 06 января 2024
Бачила ще минулого літа навиворот носили, на підлітках норм.виглядало
Еленка14• 06 января 2024
Не розумію, навіщо купляти?
Janeke_in_UA• 06 января 2024
Супер для подростка)
автор Лиса91 • 06 января 2024
Ответ дляannac
Зачем покупать? Вывернуть старые
Ага теж таке подумала .. 🤔 і для чого 1000 гривень витрачати ?? якщо можна вивернути старі та й носити якщо комусь таке подобається ..
Еленка14• 06 января 2024
А, побачила відмінність: шлейки для ременя не так, якщо просто вивернути
НамСвоюРобити• 06 января 2024
Ответ дляЕленка14
Перешити пояс дешевше вийде)
автор Лиса91 • 06 января 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Супер для подростка)
ну для підлітка , може і підійде.. 🤔 Хоча я б якби була в підлітковому віці такого б не одягла б ..
Еленка14• 06 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Перешити пояс дешевше вийде)
Та їх лише відпороти з однієї сторони і пришити з внутрішньої
TaFo• 06 января 2024
я таких еще не видела.
а почему вы называете штаны у дуси из инстаграмма модой? мода это тенденция. и она всегда отражается в той или иной мере практически во всех брендах. от зары до Гуччи.
anna_bur• 06 января 2024
Гимн пела на параде 9 мая 2021 вроде..не помню кто, какая-то молодая с репом) в таких джинсах
Tammy21• 06 января 2024
Я думаю, що все що виходить за рамки бежевого футеру з начесом багато би хто тут не купив, але кого це хвилює)))
Штани класні. У Levi´s є без розрізу, якщо раптом комусь треба, і така ж вивернута куртка.
euhunter• 06 января 2024
Вообще не новинка, когда в мире столько лет есть Марджела.
Fashion4• 06 января 2024
Никогда не ведусь на тренды. Ношу только то, что мне идёт и нравится)
Гравітація• 06 января 2024
Боже, мені 40 років, і я кожного року думаю - ну шо ще можна вигадати з тими джинсами, щоб минулорічні були вже не актуальні?🤣
соняшка• 06 января 2024
Обычная сезонная модель, не база и не классика, туда же джинсы со штанинами разных цветов, относят сезон и забудут
Vitamina1407• 06 января 2024
Найдутся лошпеды которые это купят.
Дизайнеры не знают как продать барахло свое старых коллекций и начинается,то шорты делают из старых джинсов то просто вывернут и типа новинка и прочее.
Vitamina1407• 06 января 2024
Ответ дляЕленка14
То просто в ателье пришьют за копейки вам шлейки. Выверните свои и пришейте.
Wendy Rhoades• 06 января 2024
я думаю, кто хочет модничать, надо покупать уже сейчас)
а вообще не приживутся)
Это ж вам не скинни, которые мало кому идут, зато ’под все’)
катерина12009• 06 января 2024
Тю, норм, пару років тому купила б і відносила б сезон), люблю всілякі приколи
ukuлёля• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
и юбка миди классная у них тоже навыворот
lorena28071970• 06 января 2024
Ответ дляeuhunter
О, да! Встречаются шедевральные модели...