Не вперше погані новини за нього.
на висоті випало вікно і двері.дуже страшно
Love_Love_Love_• 06 января 2024
Блін, автор ну шо за фігню ви пишете? Ви хоч знаєте який % боінгів зі всіх літаків які піднімаються щодня в небо?
Конфет04ка• 06 января 2024
Ответ дляkuskus
Сторінка не знайдена
все нормально, борт вошел в крутое пике и дверь с окном удалось поймать и поставить на место
Odna Takaya• 06 января 2024
Куда вікно і двері випали? Вам на будинок? Точно з боїнгу, Ви уважно роздивилися?
MAmaMartusi• 06 января 2024
На мерседесах і BMW теж не їдьте, сьогодні бачила, вони в ДТП потрапляють. Ну і пішоходи теж, тому оминайте дороги
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂😂😂😂
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляSecondLeg-f4c4
фото
Девочки, что вы делаете 😂😂 хватит
Астанавитесь
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Ой это все 😂😂😂
Конфет04ка• 06 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
не, там экскурсионная группа проходила рядом и все мужики с экскурсоводом начали один громче другого орать ’с боинга дверь летит, век воли не видать’