Наверняка• 07 января 2024
Порадьте робот пилосмок, будь ласка.
Добрий день.
Навіяно темою ""Коли домашні справи для тебе каторга… Що робити?
Я страшна лінивиця.
Собі в поміч уже придбала багато помічників: ПММ, скороварка, гриль, вертикальний пилосмок, шкаф сушку, блендер, кофемашину і багато чого.
В темі вище всі радять робот пилосмок. Я давно його хочу, но мене постійно відговорюють, що з коврами він не варіант.
Від коврів відмовлятися не хочу, це моя любов і затишок.
Якщо в когось є також коври і є хороший робот, порадьте будь ласка модель.
Дякую.
Я страшна лінивиця.
Дякую.
Стетоскопуло• 07 января 2024
В мене Lydstro, я задоволена
Якщо не помиляюсь, то ось ця модель. Килим прибирає нормально
Форс мажор• 07 января 2024
нормально їзде робот по коврам. в мене зараз старі радянські 2 коври лежать на полу. без проблем прибирає.
Впораюсь зі всим• 07 января 2024
Если ворс на коврах не очень высокий, стандартный, то отлично робот-пылесос справляется. У нас Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Prо
Наверняка
• 07 января 2024
Ответ дляФорс мажор
а яка модель у Вас?
Наверняка
• 07 января 2024
Ответ дляСтетоскопуло
В мене Lydstro, я задоволена
дякую.
Наверняка
• 07 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
всюди стандарт, лише в 1 кімнаті шагі, високий ворс
Кофр для ноги• 07 января 2024
Краще аккумуляторний пилесос, якщо є діти/тварини. В мене є робот, майже не запускаємо. Потрібно пройти кімнатами, рамтов валяються іграшки, і в двох кімнатах штори, а не ролети їх підняти, стільці підняти на столи, щоб під ними поприбирати. Потім запустити.
Потім все знов поправити. А з акумуляторним я так прохожусь один раз і все вже прибрано і більш якісно.
Наверняка
• 07 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
є акумуляторний, мені лінь його використовувати.
хотіла включити і пити на прогулянку.
Кофр для ноги• 07 января 2024
Ответ дляНаверняка
хотіла включити і пити на прогулянку.
Просто попереджаю, якщо є тваринки та діти то так не вийте, стільці якщо не приберете, то також під ними не попилососить нормально. Ось було раз, кицька десь стрічку знайшла і гралася, я не помітила, намотало на щітку пилосмока потім пів дня його розбирали та розматували. Теж саме за дверима. Навіть коли робот запускаю, потім потрібно закрити двері і пропилососити по стіні. В мене в основному прибирає чоловік, він вибирає акумуляторний, йому так швидше і легше ніж робот запустити
Этожзвяздаяегообожаю• 07 января 2024
Ответ дляНаверняка
В додатку можна виставляти обмеження