Ласкове телятко• 07 января 2024

Cоветую сериал - Створіння Кенсона

Оч ок
Эскиз бесконечности• 07 января 2024
Ой, ну таке. Щось схоже віддалено на Stranger things, але затянуто. Ми щось на 4 серії і ніхто не просить пошвидше додивитись😀

Найщасливіша• 07 января 2024
а какой жанр и о чем?
автор Ласкове телятко • 07 января 2024
Ответ дляНайщасливіша
а какой жанр и о чем?
Це нетфліксівський південно-корейський серіал гібридного жанру (історична драма, детектив, фантастика). Дія відбувається у Сеулі в 1945 під час окупації Південної Кореї японцями. В місті зникають дівчата. І одного з місцевих красунчиків із мутним бізнесом фізичним примусом і погрозами схиляють вирушити на пошуки коханки впливового японця. На початку пошуків у нього з’являються неочікувані помічники.
Найщасливіша• 07 января 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Спасибо большое.
Люблю такого плана сериалы.
интайм_не_предлагать• 07 января 2024
Там актори вузькоокі? Вони мені всі на одне лице, важко дивитись, коли не можна їх відрізнити один від одного.
Воздух в банке• 08 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А мы для них пучеглазые, с длинными рожами, еще и толстые все поголовно))