Без QR коду• Изменено 07 января 2024

Купляти чи ні квартиру в Києві (області) зараз?

Щоб вистачило на 1к треба продати свою машину (6к дол) + всі запаси віддати за покупку. Залишиться 0 в запасі. Я сама + 2 дітей, без чоловіка. Живемо зараз у своїй квартирі.

Хочу нову квартиру на майбутнє одному з дітей (старшому 14 вже). Поки здавала б.

Але.. зараз брати чи тримати заначку? боюсь зростання цін і тоді нічого не зможу купити, бо робота вже через пару міс навряд чи ця буде, тобто додати дол не буде звіки.

+ треба буде продати машину і залишитися без коліс в війну.. страшно. Хоч вона мені і не сильно треба, але в 2022 саме завдяки їй вивезли з подругою своїх дітей із Києва.
Результат:
вже голосів: 115
69 (60%) Тримати гроші
29 (25.22%) Купляти хоч якусь квартиру
17 (14.78%) Глянути відповіді
Кому там слова не давали• 07 января 2024
За права щ такі ціни на нерухомість
Краще гроші в валюті тримати

Лялька в колисці• 07 января 2024
В вашому випадку не купувала би зараз.
ВільнаНазавжди• 07 января 2024
Прямо вже?
оксюморон• 07 января 2024
Яка вартість квартири ?
автор Без QR коду • 07 января 2024
Ответ дляоксюморон
Яка вартість квартири ?
До 32к планую, на більше просто немає можливостей.. оптимально звісно збирати далі, але якщо ціни скакнуть то буду з дулею...боюсь цього
mikshyta• 07 января 2024
Ні, тримайте кеш і користуйтесь машиною.
оксюморон• 07 января 2024
Ответ дляmikshyta
++

Пошаманю• 07 января 2024
Як на мене, то краще зараз гроші тримати, ніж вкладати в нерухомість.
Червона калина• 07 января 2024
Вам є де жити, тримайте НЗ краще
Барвіночка• 07 января 2024
Ви самі у старпості даєте собі відповіді на всі питання) Нащо вам тей опрос) Є квартира, машина, ситуація не стабільна. Поки не треба купувати і ви самі це відчуваєте.
автор Без QR коду • 07 января 2024
Дякую всім! от мені розум теж каже тримати кеш.. а мрія каже бери зараз квартиру 😆 завжди хотіла купити квартиру другу
оксюморон• 07 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Розумію вас я також була готова поки трезво не оцінила обставини
Тишком_нишком• 07 января 2024
В вашем случае не покупала бы. У нас примерно тот же расклад по деньгам, но свое жилье осталось в Харькове, живём на съеме. Большой соблазн был купить однушку/смарт в ближнем пригороде, чтоб хоть не аренда. Но машина нас из Харькова вывезла, я без неё боюсь остаться. ’На перспективу’ точно сейчас ничего не покупала бы.
Марафетчица• 07 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Я неисправимый оптимист,но после 2 января даже я призадумалась.Эти черти сошли с ума.
автор Без QR коду • 07 января 2024
Дякую всім ще раз😘бо мені і порадитися нема з ким...
Жертва интернета• 07 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Деньги инфляция съедает, они должны быть инвестированы, чтоб их покупательская способность сохранилась.
Ваша мотивация покупки: ребенку, весьма странная.
Ребенок -инвалид? Если нет, то почему вы хотите его демотивировать и привязать квартирой к Киеву?
Те дети, у кого нет квартир, имеют мотивацию шевелится и свободны ехать учится, работать, брать ипотеку там, где им захотелось жить, а не там, где родители за них решили.
Я против того, чтоб детям покуппть квартиры. Пусть работают и берут ипотеку.
А себе покупать - это только вам решать. Вам себе нужно обеспечить пенсию.
tanya_217• 07 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Та це хрущ-однушка або нова квартира -студіо (18-20 кВ м) у передмісті (з ремонтом дешевим але все є).
Можливо варто розглядати майбутнє дитини не в Україні, якщо війна продовжуватиметься ще довго? Тоді ці гроші краще буде витратити на вивчення мови і освіту в іноземному ВУЗі?
Марафетчица• 07 января 2024
Вот вам целая тема,почитайте.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3464950-10
Поліцейський патруль• 07 января 2024
Я б купила квартиру чи собі кращіше авто, бо дійсно все дуже дорожчає не дивлячись на війну, але то я, ви самі дивіться і довіряйте своїм відчуттям

оксюморон• 07 января 2024
Ответ дляtanya_217
Так ше маэ час дитина виіхати а квартирою і не скористається
vitamin-bd22• 07 января 2024
купить квартиру лучше! деньги это бумажки ..
Lososik• 07 января 2024
я бы советовала вам брать квартиру если бы:
а) у вас бы оставалась машина
б) была бы хоть небольшая финансовая подушка

попробуйте немного подкопить или, если вам положено, можно попробовать воспользоваться ипотекой еоселя
автор Без QR коду • 07 января 2024
Ответ дляоксюморон
Він поки хоче у військову академію поступати, який там виїзд🫣може змінить думку через 4 роки
котопёс• 07 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Моя знакомая тоже купила сыну квартиру лет в 14-15, причём влезла в ипотеку, долго её выхаркивали... А сын выучился и уехал на ПМЖ за границу. И теперь та квартира сдается конечно. Но... вырванные годы жизни в строжайшей экономии уже не вернёшь...
Из Кукуева я• 07 января 2024
Ответ дляБез QR коду
можливо розтермінування у якогось забудовника?
зможете не одразу всю суму віддати і можліво більш ліквідне житло.
Якщо добудують звісно)
Пиу!Пиу!• 07 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Да,мне тоже именно 2го было страшно как никогда. никаких квартир. Хотя блин, кеш тоже неизвестно где держать. Банки - проходили,знаем,что могут намудрить что-угодно.дома страшно и тоже может прилететь
Марафетчица• 07 января 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Та нет,страшно мне не было никогда.А вот остаться бомжом это очень не очень.
Из Кукуева я• 07 января 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
отвыкли или что?
в прошлом году после таких обстрелов еще и свет и связь на несколько суток пропадали.
_amarantik• 07 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
отвыкли или что?
Вариант недавно вернулись не рассматриваете?
Из Кукуева я• 07 января 2024
Ответ для_amarantik
уточнила же ’или что’)