fifnfy• 07 января 2024

Вопрос про инвалидность ребёнка

Девочки, нужен совет.
Близкая подруга сегодня меня поразила, спросила совет.
У неё ребёнок с инвалидностью, соответственно мужа не призывают.
Но муж сказал что им нужно развестись и его сделать единственным опекуном ребёнка, т к законы могут поменять и его призывут тогда.
Как думаете, какие негативные последствия ждут мою подругу если она согласиться?
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Вот поэтому папа и говорит что им нужно развестись и папу сделать единственным опекуном ребёнка
А чому він зараз не виїзджає?
людааня• 07 января 2024
А чего он не едет к семье заграницу, пока законы не поменяли и есть возможность выехать?
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ дляТанюша
А чому він зараз не виїзджає?
В нього робота в Україні гарна
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ длялюдааня
За границей он никто.
А в Украине очень хорошая работа, он полностью оплачивать нужды ребёнка
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пидстава есть, все документы имеются.
никак не аргументировали.
не дали и все.
Маю досвід декількох своїх знайомих, при чому в різних тцк. Оформляли відстрочку без проблем, але та відстрочка не дає право виїзду, і це було в серпні
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
За границей он никто.
Вибачте, але як на мене то вже стоїть питання виживання. Але звісно то їх проблеми.

Ок. Не дивлячись на абсурдність ідеї.
От піде він в суд позбавляти дружину батьківських прав. А дитина проживає з мамою.
І я так думаю буде проживати.
Як він збирається в суд іти?
Танюша• 07 января 2024
І ще таке питання.
А жінка не боїться що він з нею розведеться, потребує аліменти, купить собі на сімейні гроші нерухомість і приведе туди фею?
Hallowkitty -54c3• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мой ходил, даже адвокат не помог.
І що забрали на війну?
ЧупакабраЗеБест• 07 января 2024
Ответ дляHallowkitty -54c3
І що забрали на війну?
пока нет.
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ дляТанюша

Ок. Не дивлячись на абсурдність ідеї.
І я так думаю буде проживати.
Як він збирається в суд іти?
Скаже що він живе з дитиною. А дружина закордоном
Lykris• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
За границей он никто.
Десь тут читала, що при розлучені, судом місце проживання дитини має бути визначено з батьком.Але думаю розлучатись абсурдна ідея,на яких підставах дитина буде жити з матірʼю закордоном,як мати буде представляти права і інтереси дитини, якщо позбавити її батьківських прав та і не має підстав це робити
Hallowkitty -54c3• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пока нет.
У нас ситуація схожа, але інвалідності ще не має у дитини.
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ дляТанюша
І ще таке питання.
Ось в цьому і питання....але він наполягає
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Кому скаже? А комісія, а докази?
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ дляТанюша
Кому скаже? А комісія, а докази?
Так вона дійсно за кордоном
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляLykris
Ні, військові адвокати вже пояснили. Те що дитина проживає з батьком не дорівнює тому що він виховує дитину один
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Так вона дійсно за кордоном
З дитиною?
Piracanta• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Так вона дійсно за кордоном
Так і дитина ж закордоном.
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ дляТанюша
З дитиною?
Так
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Так
Ну ви розумієте всю дєбілтність цієї ситуації.
Дядько прийде в суд і скаже, я розвівся з дружиною, дитина чєснеслово живе зі мною ( ага, і міграційна служба зовсім не знає що дитина закордоном) дайте мені відстрочку.
Щось він мутить, ой мутить
Lykris• 07 января 2024
Ответ дляТанюша
Значить нереально, бо позбавити матір без явних причин батьківських прав дуже складно, не знаю яка мати на таке погодиться
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляLykris
Звісно нереально. Цей пункт для вдівців і тих в кого дійсно у мами позбавлено прав.
Чомусь чоловіки вирішили що достатньо прописки дитини і свідоцтва про розлучення
VivaForever• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Вже зробив це
этого достаточно, развод ни к чему
автор fifnfy • 07 января 2024
Девочки, спасибо за советы. Мне тоже это дурной идеей показалось.
Но он упёрся что так будет выходом чтобы его не призвали если вдруг примут закон какой-то
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляfifnfy
Так може він просто розвестись під шумок хоче.
Скільки дружина вже закордоном?
oksana_mm• 07 января 2024
У дитини з інвалідністю один представник - немає різниці батько чи мати. Якщо батько буде сидіти вдома з дитиною, то можна на нього оформити . Навіщо матір батьківства позбавляти?
Танюша• 07 января 2024
Ответ дляoksana_mm
Хто вам таке сказав? Дитину хоч інваліда хоч ні може представляти хоч батько хоч матір. Це прописано в сімейному кодексі.
При розлученні вказується місце проживання дитини, але це зовсім не говорить про те що батько чи матір не приймають участі у вихованні.
автор fifnfy • 07 января 2024
Ответ дляТанюша
Скільки дружина вже закордоном?
Як війна почалася
S4aste02• 08 января 2024
У дітей -батьки. Опікуни- у недієздатних визнаних судом дорослих осіб ( після 18 років) або чужих дітей, яких взяли люди під опіку!!!

Позбавити батьківства- справа важка і не за місяць. Це може тривати й пік і два.
автор fifnfy • 08 января 2024
Ответ дляS4aste02

А які наслідки для матусі, якщо вона на це погодиться? Заради чоловіка, щоб його не забрали