Девочки, нужен совет.
Близкая подруга сегодня меня поразила, спросила совет.
У неё ребёнок с инвалидностью, соответственно мужа не призывают.
Но муж сказал что им нужно развестись и его сделать единственным опекуном ребёнка, т к законы могут поменять и его призывут тогда.
Как думаете, какие негативные последствия ждут мою подругу если она согласиться?
Ответ дляfifnfy
За границей он никто.
А в Украине очень хорошая работа, он полностью оплачивать нужды ребёнка
Вибачте, але як на мене то вже стоїть питання виживання. Але звісно то їх проблеми.
Ок. Не дивлячись на абсурдність ідеї.
От піде він в суд позбавляти дружину батьківських прав. А дитина проживає з мамою.
І я так думаю буде проживати.
Як він збирається в суд іти?
Ок. Не дивлячись на абсурдність ідеї.
І я так думаю буде проживати.
Як він збирається в суд іти?
Hallowkitty -54c3• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мой ходил, даже адвокат не помог.
І що забрали на війну?
Ответ дляТанюша
Ок. Не дивлячись на абсурдність ідеї.
І я так думаю буде проживати.
Як він збирається в суд іти?
Ок. Не дивлячись на абсурдність ідеї.
І я так думаю буде проживати.
Як він збирається в суд іти?
Скаже що він живе з дитиною. А дружина закордоном
Ответ дляfifnfy
За границей он никто.
Десь тут читала, що при розлучені, судом місце проживання дитини має бути визначено з батьком.Але думаю розлучатись абсурдна ідея,на яких підставах дитина буде жити з матірʼю закордоном,як мати буде представляти права і інтереси дитини, якщо позбавити її батьківських прав та і не має підстав це робити
Hallowkitty -54c3• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пока нет.
У нас ситуація схожа, але інвалідності ще не має у дитини.
Ответ дляLykris
Ні, військові адвокати вже пояснили. Те що дитина проживає з батьком не дорівнює тому що він виховує дитину один
Ответ дляLykris
Значить нереально, бо позбавити матір без явних причин батьківських прав дуже складно, не знаю яка мати на таке погодиться
Звісно нереально. Цей пункт для вдівців і тих в кого дійсно у мами позбавлено прав.
Чомусь чоловіки вирішили що достатньо прописки дитини і свідоцтва про розлучення
Ответ дляoksana_mm
У дитини з інвалідністю один представник - немає різниці батько чи мати. Якщо батько буде сидіти вдома з дитиною, то можна на нього оформити . Навіщо матір батьківства позбавляти?
Хто вам таке сказав? Дитину хоч інваліда хоч ні може представляти хоч батько хоч матір. Це прописано в сімейному кодексі.
При розлученні вказується місце проживання дитини, але це зовсім не говорить про те що батько чи матір не приймають участі у вихованні.
Ответ дляS4aste02
У дітей -батьки. Опікуни- у недієздатних визнаних судом дорослих осіб ( після 18 років) або чужих дітей, яких взяли люди під опіку!!!
Позбавити батьківства- справа важка і не за місяць. Це може тривати й пік і два.
А які наслідки для матусі, якщо вона на це погодиться? Заради чоловіка, щоб його не забрали