Почемучка• 23 ноября в 10:02
Комусь вдалося вилікувати секреторний отит дитині без антибіотика?
Из Виа-гры• 23 ноября в 10:06
если нет боли или она была 1 раз и прошла и если нет темпы, то да, он часто проходит сам, но капайте сосудосуживающие.
Небоброїдка• 23 ноября в 10:07
Навіть якщо комусь вдалось, не факт що і вам вдасться
А чому ви так боїтесь антибіотиків?
ХвилювАллочка• 23 ноября в 10:12
Ответ дляНебоброїдка
А чому ви так боїтесь антибіотиків?
Антибіотиків та гормонів бояться від невігластва
Мені лікували секреторний отит без антибіотиків. В мене не було запалення в середньому вусі( із симптомів не було болі, не було температури, лиш не чула зовсім на одне вухо після перельоту таке сталося,
підтверджено аудіометрією , що не чула).
Гормони по типу назонксса мені не підійшли, дуже сушили слизову, на основі спостереженнь під час ендоскопічних обстежень відмінили на третій день гормонотерапію. Діагностика проводилася через день ендоскопія, лікування в стаціонарі обласної лікарні.
Почемучка
• 23 ноября в 10:29
Ответ дляНебоброїдка
А чому ви так боїтесь антибіотиків?
Тому що це буде 4й курс антибіотику за 3 місяці. А взагалі я не проти антибіотиків в принципі.
всемВсёИмного• 23 ноября в 10:35
Ответ дляПочемучка
Сходіть до лікаря. Якщо, лікар не побачить потреби в антибіотиках, то припише судинозвужуючі і гормони. Скільки років дитині, аденоїди є?
АнтиТроль• 23 ноября в 10:53
Ответ дляПочемучка
И отит все время?
Почемучка
• 23 ноября в 11:25
Ответ длявсемВсёИмного
10 років, аденоїди були 1 ступеню. Як почалась школа, почались ГРВІ і отити. До лікарів ходимо постійно, судинозвужувальні+назонекс використовуємо.
Почемучка
• 23 ноября в 11:26
Ответ дляАнтиТроль
И отит все время?
Нет. 1 раз был кашель и высокий срб (возможно, начинался бронхит). Еще - была скарлатина (она только а/б лечится).
Почемучка
• 23 ноября в 11:32
Ответ дляtarveldy
То може краще їх видалити?
1й ступінь не видаляють, ніхто навіть не пропонує. Бактерії немає, секреторний отит -це не бактеріальний.
Антибіотики були з інших причин також.
Ответ дляПочемучка
Антибіотики були з інших причин також.
Так здайте , якщо там золотистий стафілокок чи сінєгнойка, то лікування досить тяжке і рецедивує постійно
Але ж знову, чому ГРВІ дає ускладнення на вуха ? В старшого так було , але там причина була в аденоїдах (2-3) тому і припустила
Ответ дляПочемучка
В Охматдиті були, в їхній консультаційний поліклініці?
Колись давно мого сина першачків направили туди на консультацію по питанню алергії, в нас були збільшені. І от ЛОР направила на додаткові обмеження: ортодонт і.. Гастроентерологів. Полікувати паразитів за великою схемою і забули за аделаїди, причина була щорічна реакція на лямблій наче, вже не пам´ятаю тип паразитів.
Ответ дляПочемучка
Якщо не бактеріальний, то для чого знову антибіотики? Мені в стаціонарі процедури робили ( змазували носові ходи адреналін+ ще якийсь простий препарат недорогий) плюс зменшували набряк нових ходів протинабряковими. Якби за 10 дів я не почала чути знову, то робити б шунтування( операція)
дама_из_декрета• 23 ноября в 13:38
Ответ дляПочемучка
Так потрібно прибрати причину, можливо аденоїди