Я в Германии. Думаю, может кошку завести ) кто подскажет, стоит ли?
Ответ дляGarnoKvit
Папужка - чех. Мій такий балакучий. Каже, що він красунчик, пухнастик, розумничок і мужик. А путін-дурачок)
Интересно он просто повторяет или понимает?
Ответ дляGarnoKvit
Повторює. Але іноді так в тему каже) усвідомленно розмовляють тільки жако. У них інтелект, як у 5річної дитини.
Прикольно не знала
Гляну на ютубе видео с жако
А у вас какой?
Гляну на ютубе видео с жако
А у вас какой?
Виставковий хвилястий папуга. Або їх в Україні називають ’чех’. А за кордоном вони називаються ’english budgie’. Ось на фото ви можете побачити різницю між звичайним хвилястиком і виставковим. І це ще мій на фото поки що не дорослий. Чехи всі балакучі. Вони погано літають. В основному бігають. І погано співають. Замість цього безперервно говорять з ранку до ночі.
Ответ дляGarnoKvit
Такие симпатюльки ))
Ответ дляGarnoKvit
..
КошачийНос• 08 января 2024
Почему бы и не завести кисулю? Это же такая радость♥️
Только будьте готовы к тому, что ветеринарные услуги в Германии в
!десятки! раз выше, чем у нас. Стерилизовать, вакцинировать и т.д лучше в Польше. И вет. лекарства можно приобрести только в вет.клинике и то как ветеринар решит. Поэтому уход и корм должен быть супер качественный .
Удачи😸