Ніколи не збрешу• 08 января 2024
Дівчата хто виходив з декрета? куди виходили?
На свою додекретну роботу? Чи міняли роботу на іншу сферу?
40каградусная• 08 января 2024
На свою посаду, але у новий відділ і нову роботу, була реорганізація, але за умови, що це гос і вихід рівно у 3 роки, зараз не працюю
Куратор дебошей• 08 января 2024
Никуда так и не пошла. 17 лет дома сижу, подзатянулся декрет малехо.
Грабля• 08 января 2024
Две соседки в декрете получили второе высшее образование, потом практика, взятки. Стали нотариусами.
Бідося• 08 января 2024
Трішки в іншу сферу, але схожу. Зовсім в іншу б не змогла піти. І то тому, що мені запропонували ну дуже хорошу зп
Свій варік• 08 января 2024
Ми переїхали в Київ з нашого містечка за час мого декрету. Тож вийшла на нову, сфера та сама. В декреті і двох років не побула, нудно виявилося для мене)
Колишня муза• 08 января 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Ще трохи і з внуками можна йти в декрет
Тихомандражная• 08 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Звільнилася
Пішла працювати онлайн. Офіс остогид до самих печінок
А ким працюєте онлайн?
Мааарковная• 08 января 2024
В Україні можу вийти на ту саму роботу хоч зараз, але я за кордоном, вчу англійську на В1, потім хочу на якісь курси піти або далі на В2.
Ніколи не збрешу
• 08 января 2024
Ответ дляСвій варік
а в яку сферу вийшли?
Свій варік• 08 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
а в яку сферу вийшли?
В якій і була - харчове виробництво.
Яйцеголовая• 08 января 2024
Ответ дляГрабля
Ага😂
Грабля• 08 января 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ага😂
Что ага? Тогда лицензия стоила 120 тыс. долларов.
Голодаю• 08 января 2024
В мене так вийшло, що перейшла в нову компанію спеціалістомі на другий робочий день - 2 полоски... я їм запробонувала піти, чи допрацювати до декрету на їх вибір. Пропрацювала пів року. А коли дитині було 7 місяців покликали мене стати керівником цього відлілу. Я погодилась і потім 7 років керувала, поки не набридло і не перейшла в інщу компанію.