очки_ннадо• 08 января 2024

Содержанка

Як відноситися до того щоб стати содержанкою?
Та за яку суми?
автор очки_ннадо • 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ааа, вы предлагаете))
Я думала просто опрос)
Муж есть и содержит хорошо, не потянете))
Ні опрос, так щоб знати на що розраховувати

Творческий типаж• 08 января 2024
Было бы круто. Но где найти богатого красавчика, когда клеются тупые и стремные халявщики-абьюзеры, а бизнесмены сами говорят, что боятся, что я их отошью.
Valechka-mk• 08 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ну так смотря на кого вы рассчитываете)
Есть те, кто и тысяче уе рад будет, а кому-то не меньше квартиры, машины, и десятки тысяч уе))
автор очки_ннадо • 08 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Пічальна ситуація у вас
Вам скільки років?
Valechka-mk• 08 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Разбирайтесь почему не складывается с нормальными. Само не случится ничего без вашего участия
Творческий типаж• 08 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Пічальна ситуація у вас
Вам скільки років?
Це не в мене пічальна ситуація, це у чоловіків совісті нема.
Творческий типаж• 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Я и сама знаю, что со мной.
автор очки_ннадо • 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ну так смотря на кого вы рассчитываете)
Обична середньостатистична жінка, цікаво за якк реальну суму бкде згодна
Valechka-mk• 08 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Да не, у вас. Мужчины разные, по притягиваете вы один типаж похоже

Творческий типаж• 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Хммм, а Вы ’специалистка’.
Valechka-mk• 08 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
А кто такая эта среднестатистическая женщина?
автор очки_ннадо • 08 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Тут можна було б поспорити за совість але...
автор очки_ннадо • 08 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Обична пересічна яка працює на роботі.
Творческий типаж• 08 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Сперечатись і не треба, вже декілька хахалів себе видали при знайомстві, шо вони знайомляться зі мною через хату, бо живуть в гуртожитках і хостелах.))
автор очки_ннадо • 08 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Контенген такийсобі
Творческий типаж• 08 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Контенген такийсобі
Зараз таких більшість, на жаль.

Та й я не самотня, тож... Обожнюю, коли їх гризло перекошується від звістки, шо я зайнята і маю зв´язки в структурах.
Люблю джаз• 08 января 2024
Ціна, думаю, залежить від ваших якостей як чоловіка, різниці в віці.
Якщо дівчина плюс мінус вашого рівня, то на думку спадає середня зарплата по місту. Щоб діачина могла не працювати, закривати базові потреби.
Кіна не буде• 08 января 2024
Возьму на содержание жиночку с 4 размером и дающую анальчик
Карусель-весель• 08 января 2024
Я б стала, якби просто гроші давав і все)

черная мамба• 08 января 2024
На мою думку (якщо по собі міряти), то якщо жінці не хочеться заміж, спільних дітей, побуту і все таке, що стосується власне шлюбу, то вона буде згодна на х2 від того що зараз має. Ну тобто от в мене наприклад з/п 20 і є своя квартира. Заміж мені не потрібно, дітей вже також, живу спокійним врівноваженим життям (ну наскільки то можливо в сучасних реаліях, але то окрема розмова). Відповідно мені потрібні більш комфортні умови, ніж ті що зараз маю: 40 тис грн + комфотні умові зустрічей + адекватне приємне спілкування.

За це коханець матиме прекрасний разноманітний секс у великих кількостях, відсутність виносу мозку, скандалів, позитивний приємний настрій, можливість спілкуватися на будь які теми (включно із адронним колайдером та холодним синтезом ядер) і не втручання в його справи.
Качка в тапцях• 08 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Бажаючі є завжди
Навіть можу тг скинути за бажанням
Давайте
Шалена красуня• 09 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ну так смотря на кого вы рассчитываете)
Я буду рада и 10тыс грн в месяц. 1тыс у.е. - это роскошь для меня.
Valechka-mk• 09 января 2024
Ответ дляочки_ннадо
Обична пересічна яка працює на роботі.
Вы даже мысли не можете сформулировать толково, а значит нужно очень много денег, чтобы это перекрывало невозможность нормально пообщаться)
автор очки_ннадо • 09 января 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Давайте
Ловіть тг @Maksdw