Мушля з Криму• 09 января 2024
У кого есть промокод на скидку магазина Solmar.
Кто может поделиться промокодом на скидку.
Блакитне небо• 09 января 2024
Автор. Не беріть там нічого, навіть зі знижкою. Я жахливіших речей не бачила. Мені взагалі цікаво , хто в них щось бере. Це просто ганчірки вже в магазині.
Області пітьми• 09 января 2024
Ответ дляБлакитне небо
а я вже кілька речей взяла і всі дуже гарної якості. Теплі, витримують прання. Дочці також взяла - все супер. Навіть джинси ризикнула без примірки - сіли прекрасно.
жінка незаміжня• 09 января 2024
Ответ дляОбласті пітьми
У мене теж позитивний досвід. Сидять речі класно, якість відмінна. Джинсова спідниця була 3 роки як нова от чесно. + речі базових кольорів гарно поєднується
Маю натхнення• 09 января 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я у них два свитера купила они закашлатились за сезон, и пишут типа шерсть есть, ещё два гольфика взяла те вроде бы ещё в форме. Но если честно на рынке Турция намного лучшего качества
Штора с кисточкой• 09 января 2024
Ответ дляМаю натхнення
Так все кашлатится, машинку за 150грн купите и будет вам все как новое.