OlenaMriya• 09 января 2024

Как Вы думаете, если бы Надя Дорофеева нарушила комендантский час

На часок, её бы наказали или улыбнулись, сфоткались , взяли автограф для жены и отпустили ?
Anjutka-Anjuta• 09 января 2024
Думаю у Нади есть пропуск)))
floxey• 09 января 2024
она бы стала мандарином на дне корзины
Natalia Счастливые покупки.• 09 января 2024
Взяли автограф, улыбнулись и выписали бы штраф.
alisarich• 09 января 2024
Она кому то интересна?
Маня_53• 09 января 2024
Я не Надя ,але теж порушувала комендантську на годину , нічого не було мені
Daria0000• 09 января 2024
Предупредили бы,чтоб так не делала больше и отпустили домой )
peti• 09 января 2024
І ми їхали до дому зі Львову. Ми живемо в маленькому місті де на в´їзді блокпост де завжди провіряють документи. Буває, що і машини перевіряють. Запізнилися на пів години. Пропустили нормально.