КонФФетОшка• 10 января 2024
Тяжело изменять с маленьким ребёнком
Как справляетесь? Ещё в садик не ходит, у меня любовник, а ребёнку только 1.3. Постоянно придумывать всякие авантюры.. и времени всегда мало. Не могу и на ночь остаться. Что делать?
КонФФетОшка
• 10 января 2024
Ответ дляOlya-6c17
Зачем ночь ? Делов то на 10 минут
Это мужчине сунул вынул. Я хочу вместе с ним подольше побыть, я кайфую от его присутствия очень сильно
LoveYouOrNot• 10 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Якщо в вас немає чоловіка до тих дітей і ви ні з ким не зустрічаєтесь то не бачу ніякої проблеми в тому,що б з кимось щось замутити на свій розсуд,якщо ви вільні.А якщо зайняті,то для чого когось обманювати,для чого вам руйнувати свою душу і тіло і занурюватися у цю багнюку?Адже це справжнє болото.Трясовина в якій можна і потонути навіть.
Ви маєте рацію.
КонФФетОшка
• 10 января 2024
Ответ дляАБВГДейка
А коли і де Ви встигли знайти коханця? У педіатра)?
Хаха нет. Брат знакомой, вместе были на праздниках)
АБВГДейка• 10 января 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Він знає що Ви заміжні і знає чоловіка? А як підкотив, не боявся що відмовитесь чи розкажете... чи Ви сама підкотила)?
Фуліганка• 10 января 2024
Ответ дляRobbingHood
Вы можете сказать мужу, что ваш любовник - это бебиситтер. Тогда он спокойно сможет приходить к вам в дом. Ещё и денег сможете с мужа сбить на няньку. Ну а рассчитываться уже будете сами знаете как.
Ну це просто геніально 🤣😁
Не зацілована• 10 января 2024
Тю, я думала в названии темы ’Тяжело изменять с маленьким ребёнком’ не поместилось слово ’жизнь’, ’мировоззрение’
Ото я испорченная)))
А тут опять про ’Баам, и пис.ны по стенам’, эх((
Ото я испорченная))) А тут опять про ’Баам, и пис.ны по стенам’, эх((
13чудоСВЕТА• 10 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
До мене підійшло 2(ще літом було),ми з ними познайомились,я думав о чотко,можна буде добряче відірватись а в ході нашого подальшого знайомства,виявилося,що в них є чоловіки.Я послав їх нахер,мені таке для чого?Потім вони вже підходили до мене з тими чоловіками і хотіли продовжувати щось розвивати(не зважаючи на тих чоловіків),одним словом,ще раз послав нахер.Не здивувався б,якщо б дізнався що там і діти в них є...Люди добрі,схаменіться.
Бджоли проти меду?
Зашла на 5минут• 10 января 2024
Ответ дляOlya-6c17
Зачем ночь ? Делов то на 10 минут
Ой, це багато часу, якщо ще прилюдія хвилин 8 то норм!
Зашла на 5минут• 10 января 2024
Ответ для40каградусная
Ага, на жаль.
Навіть у старшому віці, мають по 2-3 коханця і вічна проблема, як відмазатись. Знаю, бо просять або квартиру позичити, або алібі. Задовбали мене
У вас професія яка? АЛІБІСЬ?
40каградусная• 10 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
У вас професія яка? АЛІБІСЬ?
Виходить. Але я не ведусь на цю фігню.. Шукають других дурочок
Іллюха Перчик• 10 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Бджоли проти меду?
Я не знаю що означає це словосполучення.Напишіть мені більш детально,що мається на увазі.
Все до блиску• 11 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
А из мужа тоже ничего из этого не вышло?
Може сексу нема,проживають ради дитини
Все до блиску• 11 января 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Муж очень чёрствый. Но зарабатывает очень хорошо. Ребёнка любит. Меня похоже нет или очень скрытный
Ребенка с собой берите,он же еще маленький,что он там поймет,говорить толком неможет