В гости звали?• 10 января 2024

Мода на дизайн нігтів пройшла?

Пам´ятаю як 10 років тому такі кренделябри на нігтях робили як витвір мистецтва. Зараз мене аж нудить на щось більше складне ніж френч.
Вже неактуально чи то я в декреті одичала?
Результат:
вже голосів: 105
93 (88.57%) Ні, якись минулий вік
12 (11.43%) В моді, подобається
СамавиховуюКота• 10 января 2024
Смотря что,есть нравиться,есть нет
Застряла• 10 января 2024
По-моему, она прошла лет 20 назад ещё
Продавчиня кіз• 10 января 2024
Так, пройшла . І давненько
старик Мендельсон• 10 января 2024
Колись був популярний вислів ’чим проще баба - тем сложнее маникюр’
Незламна Україна• 10 января 2024
Сподіваюсь.
Я ще жду коли на френч пройде. Терпіть не можу.
Мені одній френч не подобається?
Милота• 10 января 2024
Я думаю, любительки і далі б малювали Ейфелеві вежі і камінці клеїли, але дизайн все таки дорожче, чим однотон, тому.
Карамелька• 10 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Сподіваюсь.
Мені одній френч не подобається?
так одній на всьому білому світі
палка-копалка• 10 января 2024
Ні, в продавців сільських магазинів не пройшла.
Ваша прЭлесть• 10 января 2024
Она- то давно прошла, но полно отставших.
И по губам, ресницам, бровям тоже.
Незламна Україна• 10 января 2024
Ответ дляМилота
Ой, ні. Справа тут не в грошах. Не куплять шось інше, а нігті то святе
Незламна Україна• 10 января 2024
Ответ дляКарамелька
так одній на всьому білому світі
От у мене таке враження
Милота• 10 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Так зараз повно блєстящих, вони компенсують недостачу малюнків.
Незламна Україна• 10 января 2024
Ответ дляМилота
А от просто покриті блискітками з прозорим лаком нігті мені подобаються
Закуйовджена життям• 10 января 2024
Никогда не делала дизайн на ногтях. Не нравится мне. Люблю однотон. Но да, мода уже прошла. Хотя, если нравится - отчего же не делать? Кому какое что?
Продавчиня кіз• 10 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
І у дівчат з атб. От люблять вони вензеля.
вентиляторная• 10 января 2024
Я в манікюрному хобі 6 років. Є нігтьова сторінка в інстаграм і я підписана на велику кількість торгових марок матеріалів, нейл блогерів, профільних магазинів. Судячи по всьому, мода на дизайни пройшла лише на Совєтчиці, дизайни стали інші робить, ніж 5 років тому, але все в силі - і сучасний стемпінг, і аерографія, і корейський об´ємний дизайн, елементи металіків. Китайки і ручного розпису стразиків уже менше, це так-)
Милота• 10 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Та мені теж, але є такі прям блиск блиск і колір вирви око.
Море_море_я_скучаю• 10 января 2024
Мені ці нігті кожен раз нагадують родичку з села, з покрученими від роботи пальцями, зате з гель лаком.
Карма хамелеона• 10 января 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
И по губам, ресницам, бровям тоже.
+++
і їх повно по всій Європі, доречі (не наших маю на увазі).

То ж справа рівня смаку/витонченості/стилю..тому дорохо-бохато не лише в сільських магазинах цінують(
Налитое яблочко• 10 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Сподіваюсь.
Мені одній френч не подобається?
Я тоже для себя френч не люблю и не понимаю. Но понимаю тех, кто носит - на вкус и цвет...
Милота• 10 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Артрит на пальцях робити запрєт на гель лак?
Продавчиня кіз• 10 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А що, влітку це вихід. Від роботи не обламуються.
Янка-угомонись• 10 января 2024
Ответ дляЗастряла
По-моему, она прошла лет 20 назад ещё
Нет
Продавчиня кіз• 10 января 2024
Ответ длявентиляторная
Покажіть пару прикладів сучасного дизайну, стало цікаво
Сердючка• 10 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
+++

Так, на касах супермаркетів
Точная копия плова• 10 января 2024
Ответ длявентиляторная
Согласна, подписана на нескольких мастеров. Длинные, с объемными рисунками, разными текстурами… а что такое корейский дизайн?
Девальвация• 10 января 2024
Її і не було ніколи, розцяцьковані стразами та малюнками нігті - це завжди було несмаком і колхозом
Сердючка• 10 января 2024
І чого ви руку до обличчя притулили? Саме у європейських робітниць супермаркетів замислуватий манікюр. Це факт
ПесиКот• 10 января 2024
У молоді та підлітків зараз дуже модні ці довжелезні нігті, дизайн. Всі інші в більшості носять однотон
Застряла• 10 января 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Нет
Да