Свій варік• 11 января 2024
Как вам сумка?
Брать или нет?
Шкідлива молекула• 11 января 2024
Ответ дляСвій варік
21×16
Маловастенькая, но мы ж не знаем, может вам именно такая нужна. Мне вообще Braccialini нравятся, в Украине целая коллекция осталась, так над ними тут все ржали всегда.
когдадеЦкие• 11 января 2024
Классная.
Все лучше черного ’под все’ и ’бежевенького на лето’, который так любят местные тетки.
IQ 80• 11 января 2024
Наче фасон нічого, але кольори дивні, як на мене, вона маленька дуже, може Вам такий розмір, підходить. Як на мене, не купувала б.
Organic• 11 января 2024
Маленька (тим більше оті пусті краї з´їдають розмір всередині.
Чорний правда там заважає візуально.
Ціпок - не люблю. Буде перекручуватись і лягати на плече, може дзвеніти, рвати волосся...
Забагато фурнітури, це завжди не дуже добре, а в недорогих вона може виглядати дешево та облазити
Чорний правда там заважає візуально.
А шо сталося?• 11 января 2024
Мне не нравится что много разных деталей. Как винегрет. И качество даже на фото не очень.
черная мамба• 11 января 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Классная.