Моторошні троянди• 12 января 2024

Порадьте валізу, легку та якісну

І де ціни краще? Чи де вживу в Києві дивитись?
Оці пластикові вони надійні? З тканини можна поремонтувати, а ці як тріснуть, то лише на смітник?
Хочу максимально легку
Тушьмушьнюшь• 12 января 2024
И дешёвую пожалуйста. Очень нужна.

Залетна Я тут• 12 января 2024
Максимально легкі у Самсоніт, але вони ж і дорогі
Тушьмушьнюшь• 12 января 2024
У меня из ткани , но колеса отвратительные. А знакомые брали из пластика самые дешёвые , которые по идее должны были треснуть , так катают уже два года нормально. Я же свою тяну на себе , она вообще не едет, колеса плохие.
автор Моторошні троянди • 12 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Самсонайт з такими цінами мені не підходить.
Не заздріть тьоті• 12 января 2024
У мене чемодан фірми Travelite, тканинний. Вже років 6, пережив купу подорожей включно з пішим переходом в 2 години по бездоріжжю. Супер чемодан, взяла б ще такий більший
Замулена ріка• 12 января 2024
Я люблю из ткани,удобнее складывать.
Есть два пластиковых из ашана,все с ними хорошо
Я Головна• 12 января 2024
Якісні валізи від тм Samsonite, але вони недешеві
парИла я парИла• 12 января 2024
У мене такий Lasocki брала по акції, мені супер
Я такая наивная• 12 января 2024
Пластикові хороші American tourister. Якщо трохи дешевші, то Puccini. Маємо ще Вітчен, але Пуччіні мені кращий.

Ворожу на каві• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Не потрібно гнатися за назвою.Беріть такий.який подобається.У мене пластиковий з Ашану,15 років,все з ним добре,але візуально мені вже не подобається,зараз вибір на любий смак.
Анонимус Я• 12 января 2024
В мене три валізи Сяомі. Деякі в активному користуванні близько 4 років. Якість подобається. Але купувала їх коли жила в Китаї. Там вони в адекватну вартість. Скільки коштують в Україні, не знаю.
Залетна Я тут• 12 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
American Tourister - більш дешева ’донька’ Samsonite.
Винник• 12 января 2024
Delsey теж є не дуже дорогі варіанти, рекомендую глянути
Дівчата, а в середній розмір вміщується 20кг? Просто одягу, взуття, трохи косметики? Не скляні банки і каміння, звісно 🤣
Chaterbox• 12 января 2024
Primark тканевый жалоб вообще нет.
Чтооооооооооо?• 12 января 2024
Witchen тканєві самі класні!
Замулена ріка• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Да