Червона рута• 11 января 2024
Оплата праці
Дівчата, поясніть, чому манікюр так дорого коштує? Я витратила 5 років свого життя, щоб навчитися професії, на якій я зараз працюю. Я заробляю 650 грн. день. З 8-17 дня. Сусідка пройшла курси за два тижні, купила матеріали і вже робить нігті. Ціна 450 грн. За три години 2 клієнти. 900 грн. Тобто мені треба пропрацювати 8 годин, а їй 1,5.
Тільки не треба зараз писати, хто вам заважає робити нігті. Просто замислилась, що все якось цікаво. Навіщо вчитись, кому ти потрібен з дипломом. Якщо можна пройти тижневі курси, і колотить бабло))
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Такой вы значит бухгалтер. Подруга в оккупации живет одна с дочкой. Свою пару тысяч, не грн зарабатывает
++++
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Добре що ви знаєте, який я бухгалтер
Та краще мене ви це знаєте, який ви спец, з вашою ЗП
Ласунка• 11 января 2024
Ответ дляПироженкА
По-перше Ви не враховуєте гроші за курси і на витратні матеріали. По-друге у Вас невелика зарплатня.
Я зарабатывая чуть больше минималки купила себе все материалы, лаки, для себя и делаю маникюр сама себе.
Какая ж такая стоимость этих расходных материалов?!
КондуктЕр тролейбуса• 11 января 2024
Я сама собі роблю манікюр та покриття, короче я б навіть за 800 не погодилась би робити його комусь! спина болить очі болять, і ще як уявлю що оце хтось буде мені дві годинни дзижчати на вухо про свої проблеми
Майстер манікюру та й взагалі індустрія краси це тільки здається що так легко і просто !
Червона рута
• 11 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так, ви праві, я знаю який я спеціаліст. А ви ні, але патякаєте😉
Правильно_Валерчик• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Так от чому її труд так не ціниться.? Чому їй не платять 450 грн. Хоча б за три години? А за манікюр кожні три тижні готові бігти віддавати
не ходіть, я не хожу і рахую це просто дарма витрачати кошти.
У мене подружка пройшла курси, накупила матеріалів і на жаль не має жодного хисту, все в неї криво косо, вже пару років вона робить тільки близьким за 150 гривень.
Не кожен вміє гарно зробити. Ви впевнені що зможете. А що вам заважає закінчити курси і мати додаткову роботу
сладкий_ноябрь• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Бухгалтер. Предложеніе більше ніж спрос
І ви заробляєте 750 в день?
Для мене це якось дуже дивно, бо своєму бухгалтеру я плачу 3400 в місяць, за невеликий сумок роботи. Вона працює на декілька фірм. Думаю свої 20-25 тисяч має.
Правильно_Валерчик• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Сказали вам правду , я маю три роботи
Наш бух робить на фірмі і працює адміністратором готелю і підлогу там має і їсти готовить
фан L.O.S.T.• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Бухгалтер. Предложеніе більше ніж спрос
Чому працюєте рядовим бухгалтером з вищою освітою? Йдіть головним, або в візьміть на обслуговування декілька фірм/ФОПів.
ПироженкА• 11 января 2024
Для меня бухгалтер с маленькой зарплатой- нонсенс. Подруга в небольшом городе ведет несколько фирм, получает 20-25000. Вторая в Киеве, куча подработок, многие онлайн, около 60000. Найдите себе подработки и у Вас не будет нужды заглядывать в чужие кошельки.
Скажений гудзик• 11 января 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Авторе, 750 грн за 12 годин праці отримує санітарка у поліклініці/лікарні. У вас дуже низька зп
Фармацевт в аптеці отримує за 8 годинний робочий день 650 грн))
Шукаю трусики• 11 января 2024
Ніхто не забороняє і Вам пройти двотижневе навчання і косити бабки
Скажений гудзик• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Добре що ви знаєте, який я бухгалтер
Не звертайте увагу) тут всі обгадять з ніг до голови, не знаючи людину. Думають, що так все просто. Але вас я підтримую, теж задавала собі це питання. Я 5 років вчилась важко, тепер працюю за 15 тисяч, правда позмінно, але робота не з легких. Подружка пройшла курси за два тижні, робить вії, брови. Більше 30 тисяч в місяць має точно, правда паше цілий день з 8 по 9
Надежда наш компас• 11 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Бо іншої роботи не знаходжу. Це невеличкий обл.центр
Авторе, я теж в бюджеті працюю. Але є додатковий заробіток. Дропшипінг + закуповую товар оптом, продаю в роздріб.
Шукайте і ви на чому можна додатково заробити.
ХаДиДиШь• 11 января 2024
Ответ дляПироженкА
Так вотоже часто контракт
Червона рута
• 11 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Дякую, я маю дод.заробіток. Але суть питання не в тому де заробити. Чому ця праця так дорого розцінюється, якщо затрат на її мінімально. Я постійно повинна вчити закони, щоб бути ’на плаву’, і бути конкурентоспроможною. Атут що? Що тут треба вчити?
Червона рута
• 11 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Дякую за розуміння. Я предполагала, що будуть такі розумники писати, як вище. Обісрати не знаючи людину тут вміють
ПироженкА• 11 января 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Что?
Вы забыли, о чем писали в своем предыдущем посте
?
ХаДиДиШь• 11 января 2024
Ответ дляПироженкА
?
Тоже, что и вы