Хитрушка-чекушка• 11 января 2024
Хто дарував дітям телескоп
як визначити час, коли небо буде безхмарне і буде видно той місяць? ) може якісь додатки є? бо ми з Нового року чекаєм і все ніяк )
Хитрушка-чекушка
• 11 января 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Автор, звідки ви спостерігаєте? Чи буде норм з невисокого поверху?
Київ, 8 поверх. Поки нічого не бачили )
Христя в тiстi• 11 января 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Київ, 8 поверх. Поки нічого не бачили )
Теж дитина просить, от і думаю чи з квартири буде норм
В кого тако було• 11 января 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Не знаю, як зараз їх якість . Купували років 10 тому, коштував досить дорого , біля 100-150 уо . Нічого в нього не було видно, заважали, то хмари, то дерева, то будинки. Завезли в село - там так само. Одним словом - непотрібне придбання
Ane4ka-9cee• 11 января 2024
Вибирайте прискіпливо, бо в мого брата телескоп не дитячий, якийсь там любительский, але в ньому можна тільки на місяць дивитися. Кратери гарно видно. Все інше в ньому не роздивишся