Хата на мати• 11 января 2024

Вже чули пісні на нац.відбір Євро? За кого будете голосувати?

Мої фаворити - Альона Альона із Джері, просто вау!

Ягоди теж класна пісня

Яктак - просто фігня якась
Меловін теж мені не зайшло, хоча очікувала від нього щось вау
Прибираю щодня• 11 января 2024
Ні за кого. Не цікавить, марта трата грошей під час війни.

энциклопУдия• 11 января 2024
Автор, спасибо за тему, надо будет послушать. Я как то уже и забыла про Евровиденье, что уже артисты готовятся.
Украиночка• 11 января 2024
Пока только Назву слушала, ожидала большего от них ((((
Алену с Джерри сейчас слушаю - ну вроде ничего так
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
сьогодні опублікували пісні, 3 лютого нац відбір
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляПрибираю щодня
то по вашому Україні треба відмовитися від участі на Євробаченні?
Ви взагалі розумієте наскільки важливо про нашу державу нагадувати? Показувати нашу культуру під нашим прапором?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 января 2024
Ответ дляХата на мати
а де можна поослухати?
Жирафовое варьенье• 11 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
а де можна поослухати?
на ютюбі є всі пісні
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
а де можна поослухати?
на ютубі https://www.youtube.com/@eurovisionukraine/videos
Я погнала• 11 января 2024
бутырка, или фффсё...

Украиночка• 11 января 2024
Все, мой фаворит ’Ягоди’ Молодчинки
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляУкраиночка
Все, мой фаворит ’Ягоди’ Молодчинки
так, в них дуже класна пісня
я була приємно здивована
Xвостокрутелка• 11 января 2024
Ответ дляХата на мати
Не до танців і співів. Чим нагадувати розвлекухою?
Показушница• 11 января 2024
Ответ дляХата на мати
Знаєте, дуже чітко на порадниці видно хто і звідки. У кого яка біль в цей час.
І ви повинні зрозуміти, що не у всіх свято в голові, і тон полегше обирайте з повагою до інших.
Украиночка• 11 января 2024
Не понимаю, почему Drevo на последнем месте. Классный вокал у пацана, понравился.
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляУкраиночка
тому що наші люди не цінять таку музику((
і це печально

мені він теж зайшов

мені взагалі багато хто зайшов

не зайшли тільки яктак (це жах), Нахаба теж не дуже і Назва не дуже
Украиночка• 11 января 2024
Ответ дляХата на мати
і це печально

мені він теж зайшов

мені взагалі багато хто зайшов

Да, про Яктак полностью согласна. А вот Нахаба годная танцевальная музыка для клуба какого-нибудь, но не для Евровиденья. Ну и текст для такой музыки вообще не пляшет на мой вкус
’Назву’ я люблю нежно, они такие, с сумасшедшинкой. ’Родимку’ их обожаю просто) Но песня не формат для Евро, не понравилась.

Я вообще негодую, нет моего любимки Жадана, я бы голосовала за ’Рогань’
Угги_в_горошек• 11 января 2024
Автор, я у захваті, що в ці сірі наші будні - не тільки я ще турбуюсь за ’наших’ на конкурсі. Я вже ’мільЙОН’ років дивлюсь Євробачення, татко присадив (його вже немає, а традіція є))) То я того разу, коли Меловін горів на фортепіано - горіла разом з ним, вважаю, що його посунули( Цей раз він мені нє... Не можу розібратися за кого я вболіватиму, але я приємно вражена творчістю групи Циферблат (вони не для Євро, я просто констатую повернення до класики... шикардос))))
Попадалочка• 11 января 2024
В мене троє фаворитів- Джері і Альона Альона,ягоди, ziferblat(шкода,хлопців мабуть не оцінять,але це професійно і круто)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 января 2024
Ответ дляУкраиночка
Згідна, підписана на нього в ІГ, дуже подобається його голос

Украиночка• 11 января 2024
Ответ дляПопадалочка
ziferblat тоже годнота, не мой формат, но вызывают уважение, действительно качественная песня. Но далеко на Евро они б не прошли(
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
і я в захваті що тут відписали в темі)
Про меловіна згодна. 2017 рік і горяще фо-но було бомба, а цей рік щось в нього не дуже пісня( я була розчарована
автор Хата на мати • 11 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Циферблат круті, так
Але наші не оцінять

Анка доречі (та що з лонглиста) непогана пісня, слухаю її, не для Євро, але я додала собі в плейліст
энциклопУдия• 11 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Мне, кстати, они как раз больше всех понравились, из всех кого успела послугать - ziferblat. Очень душевно спели
Тільки не про гроші• 11 января 2024
Фу і фу. Я не цю фігню гроші не трачу.
Злюка-закусюка• 11 января 2024
Дякую, послухала основних претендентів.
Погоджусь, що Джері Хейл і Альона топові, відразу заходить пісня.
Ще сподобались Циферблат.
Злюка-закусюка• 11 января 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
В Меловіна мені подобалась пісня Wonder. Шкода, що тоді судді його засудили і відібрали заслужену перемогу в нацвідборі. З нею в нього були великі шанси, точно значно краще Оторвальд.