Результат:
вже голосів:
33 (50%)
Не подобається
24 (36.36%)
Подобається
9 (13.64%)
Тиць
Леди_в_ночи• 12 января 2024
Ответ дляMs. Анонимная
А другие варианты на выбор есть или эта песня точно поедет?
Голосування 4 лютого здається
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну вона без ізюмінки чи що. Гарна, але для нас.
Там же потрібно саме вразити - текстом, музикою чи шоу, щоб вони були вірусними.
Мені ось для ближче до Євробачення:
Якщо шоу зроблять до неї гарне
Мені ось для ближче до Євробачення:
Якщо шоу зроблять до неї гарне
Не чула ще цієї пісні. Тут класний голос в хлопця. Але пісня якось не запам‘ятовується. Так як ви кажете - чогось вірусного в ній немпє. Хоча глос дійсно прикольний
Леди_в_ночи• 12 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ну тут я б робила саме на голос ставку і на шоу.
Бо в нього голос що не відповідає його зовнішності і на це дійсно зможуть зреагувати, це і є ізюмінка для мене.