Результат:
вже голосів:
33 (50%)
Не подобається
24 (36.36%)
Подобається
9 (13.64%)
Тиць
Катастрофа• 12 января 2024
Для меня самой классной нашей участницей остаётся Руслана. Там был драйв, уровень, голос. Всё, что после - ни о чём
Тирамісу на терасі• 12 января 2024
Ні, але мені взагалі ніяка пісня не сподобалась. Не тронуло...
Попельшка• 12 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Джамала чим погано виступила?
Ответ дляКатастрофа
Мені теж Руслана сподобалась, але є різні жанри, не лише танцювальні. І в них були у нас класні пісні на ЄБ. Наприклад мені дуже подобається пісня Злати Огнєвич
Тирамісу на терасі• 12 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Вы шутите? 🤣🤣🤣
То ви щось не втему. Джамала афігену пісню мала і голос
Ответ дляДля драки
Пісня може і непогана, але не для Евробачення
Чому?
60 метрів сметани• 12 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Злата огневич теж гарна пісня була
АнтиТроль• 12 января 2024
мне нравится и мотив и как сделана песня, но упоминание матери терезы рядом с девой марией кажется чуть странным, ведь в ее адрес столько критики было, что немного спорно ставить ее в одну строку с девой марией
60 метрів сметани• 12 января 2024
Ще згадалося
Міка ньютон - пісні її точно не памʼятаю , але летіла на відпочинок з донькою і ця Міка на євробачення , в аеропорту разом ще фоткала малу свою і ту міку))
НетЕщеНаверное• 12 января 2024
Ответ дляКатастрофа
А кще Алеша
Несу добро людям• 12 января 2024
Натиснула не подобається. Хоча,не можу сказати,що прям не подобається. Але у Джері Хейл інші пісні кращі, а тут ще й мати Терезу приплели
ФрекенБок• 12 января 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Что-то вы не в тему. Неудачная песня и бледное вытье.
Для драки• 12 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Чому?
Не бачу нічого особливого в пісні, серед фіналістів є і кращі
Ms. Анонимная• 12 января 2024
Послушала половину шотлиста, больше не осилила. Мне кажется, что Европа прям устала от фолька. Мы с вами балованые суперкачественной музыкой и артистами, но от контекста никуда не деться. Любая украинская песня будет в финале, рядом с Израилем.
Мне лично стмпатичны и приятно слушать было мальчиков: рок для девочек у Drevo и стмпатичный попец у Меловина.
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ще згадалося
Ого
А можете показать фото? 😍
Без лица дочки
Просто реально обожаю такие живые фото
Мика как себя вела, надменно или как обычная девушка?
А можете показать фото? 😍
Без лица дочки
Просто реально обожаю такие живые фото
Ответ дляДля драки
Які вам сподобались?
Ответ дляАнтиТроль
Я теж не дуже зрозуміла, до чого мати Тереза там… а її канонізували?
Ответ для60 метрів сметани
Ще згадалося
Десь вона загубилась зараз, і чула хворіла дуже.
Ответ дляMs. Анонимная
А другие варианты на выбор есть или эта песня точно поедет?
Ще не було фінального відбору. 3 лютого визначатимуть, хто поїде. Всього на вибір цього року 11 пісень.
Ответ дляMs. Анонимная
Так, фолька забагато, але не лише в Україні.
Ms. Анонимная• 12 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Серед переможців евробачення 2023 фолька немає. Там класний поп.
60 метрів сметани• 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ого
А можете показать фото? 😍
Без лица дочки
Просто реально обожаю такие живые фото
А можете показать фото? 😍
Без лица дочки
Просто реально обожаю такие живые фото
Шукаю
Зкину обовʼязково
Святатабожа• 12 января 2024
Ответ дляДля драки
Ziferblat та Ingret
ого, циферблат - це шик, дуже освічені та цікаві хлопці.
Маю їх в своєму плейлісті, мені вони в рази крутіші за цю ’мати Терезу’
Ответ дляMs. Анонимная
В 2023 перемогла співачка, а в фіналі фолку було достатньо.
Леди_в_ночи• 12 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Чому?
Ну вона без ізюмінки чи що. Гарна, але для нас.
Там же потрібно саме вразити - текстом, музикою чи шоу, щоб вони були вірусними.
Мені ось для ближче до Євробачення:
Якщо шоу зроблять до неї гарне
Мені ось для ближче до Євробачення:
Якщо шоу зроблять до неї гарне