Советчица Года• 12 января 2024
Війна і психічне здоров´я.
От подивилася це відео
От якщо так буде що робити?
В голові вже таке-як будуть наближатися, то задушити дітей і повіситися.
От якщо так буде що робити?
Просто красавица• 12 января 2024
Ответ дляБорода
Для чого всяку хрєнь дивитися?
Драмы хочется людям))
Ёшки_Матрёшки• 12 января 2024
Не вижу что там, но догадываюсь - оккупация, всех убьют, изнасилуют и съедят? Ну это вброс для таких вот нежных психикой. Я жила в оккупации и когда жила, я именно здесь такое читала о своем городе, типа всех уже забили
Советчица Года
• 12 января 2024
Я не кажу що так зроблю!!!
Та в голові що хочешь думається. Просто вже з розуму зійти можна від усього цього.
Ёшки_Матрёшки• 12 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Я не кажу що так зроблю!!!
Зачем вы это смотрите? Те, кто это вбрасывает добились своей цели.
Wendy Rhoades• 12 января 2024
вам задушити дітей простіше, ніж зібрати чемодани і вирушити в більш безпечне місце?