Кишмишная Мая• сегодня в 09:25

Кайфую від своєї 10 річної дитини

Боже, як це класно мати вже більш-менш дорослу дитину.
Як кльово разом читати, подорожувати, виховувати нашого пса, ходити в театр і на вистави, їздити на велосипедах по лісу, кататися на лижах і ковзанах.
Навіть уроки вчити разом мені подобається.
В кого ще так?
аромат Жука• сегодня в 09:26
Все классно кроме уроков
спальное место• сегодня в 09:26
Так вы не работаете и вам нечего делать?!
Вільний митець• сегодня в 09:27
кайфуйте... осталось не много
спальное место• сегодня в 09:27
Классно когда уроки сам ребенок делает)
автор Кишмишная Мая • сегодня в 09:27
Ответ дляспальное место
Працюю віддалено, граю в теніс, вчу іспанську)
спальное место• сегодня в 09:28
Ответ дляКишмишная Мая
И делаете уроки ребенку))
Пік Антна• сегодня в 09:28
Да, это так. Они великие учителя, невероятно интересные люди и самые близкие друзья. Наши дети это вечная любовь.
Гола з конопель• сегодня в 09:30
бо це ваша дитина. а мене чужі діти бісять,хоча свою маю. особливо в транспорті. поналазять з тими портфелями,рюкзаками,позаймають всі місця і сидять в телефонах.
В мене дитина була самостійна. і зараз так. я могла щось роздрукувати,уроки могла допомогти щось до 2 класу.
Шаманю второпях• сегодня в 09:28
Чудовий вік. Ще потрібна мама для спілкування, насолоджуйтесь.
спальное место• сегодня в 09:28
Ответ дляКишмишная Мая
А кто убирает в доме кушать готовит прислуга?
Шаманю второпях• сегодня в 09:29
Ответ дляВільний митець
кайфуйте... осталось не много
Це точно:))) потім буде ходити сусід по квартирі з вічно закоченими очима.
ГугелП@лАмался• сегодня в 09:29
Это очень круто-когда так. Наслаждайтесь, это время так быстро проходит
Шаманю второпях• сегодня в 09:29
Ответ дляГола з конопель
Вам 70?
Гола з конопель• сегодня в 09:31
Ответ дляШаманю второпях
Вам 70?
ні, мені 40.але чужі діти страшенно бісять. не знаю чому. зі своєю проблем не маю взагалі.16 років. ніякого перехідного віку з істериками в мене не було,стосунки чудові в нас.
Пік Антна• сегодня в 09:31
Ответ дляВільний митець
кайфуйте... осталось не много
Так было у Вас и это не значит, что так будет у всех. По поводу автора, Вы можете ошибаться. Никто не знает, какие отношения создаст она.
Даха-сваха• сегодня в 09:32
Прекрасно!
Пару лет еще вам кайфовать, золотые годы. 😁
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 09:32
Классно , когда в 43 года у сына моего для меня финансовый безлимит и делаешь что хочешь и где
автор Кишмишная Мая • сегодня в 09:33
Ответ дляспальное место
И делаете уроки ребенку))
Допомагаю з англійською, у мене В2
Вирішуємо логічні задачі з математики)
Я не вчу уроки за дитину.
Я допомагаю глибше охопити матеріал і підказую лайфхаки , як зробити навчання простішим.

Наприклад я від тренувала з нею усну лічбу множення/ділення двозначних на двозначні.
Кайфово спостерігати її прогрес)
Розбещена цяточка• сегодня в 09:33
Пару лет и почувствуете это подростковый пи»дец ((
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 09:34
А як же псіхі, закатування очей, лінь, впертість, протести проти всього, що ви від неї вимагаєте?!
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 09:34
Ответ дляКишмишная Мая
Допомагаю з англійською, у мене В2
Вирішуємо логічні задачі з математики)
Я не вчу уроки за дитину.

Кайфово спостерігати її прогрес)
А зачем ? Учеба работа ребенка
Вы крадете у него практику
Кудесница_с_пургеном• сегодня в 09:35
Ні, не у всіх так, на жаль
автор Кишмишная Мая • сегодня в 09:35
Ответ дляспальное место
А що там прибирати і готувати ?))
Ми ж не в лісі живемо?
Зварити гранір - 15 хв.
Мʼясо поставити в духовку ще 30 хв.

Чоловік , дякувати Богу не побутовий інвалід)
Щебетушка• сегодня в 09:35
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це трохи попереду ))
автор Кишмишная Мая • сегодня в 09:36
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Поки не знаю такого)
Якщо прошу допомогти- допомагає.
Але я нічого і не вимагаю
Гола з конопель• сегодня в 09:42
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
в мене такого не було і нема. 16,5 років. ніяких психів, шикарні стосунки з дочкою.
Парова машина• сегодня в 09:38
Ну, в моєї дитини підліткові ’заскоки’ вже в 9 почалися...Але все одно, з більш дорослою дитиною мені легше. Для мене люди, що народжують другу (третю і тд) дитину - як із космосу, чесно. Ніколи б, ні за які гроші я б не згодилась знову з початку пройти цей шлях.
Крижана бурулька• сегодня в 09:38
Мріяла про таке. По факту ми кардинально різні. Ні разом щось подивиттсь, ні почитати, ні подорожувати, навіть формат моря різниться
автор Кишмишная Мая • сегодня в 09:40
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А зачем ? Учеба работа ребенка
Вы крадете у него практику
Тому що мені прикольно і весело читати з нею книжки / дивитись мульти англійською і робити маленькі обговорення.
Для цього люди наймають репетиторів. А я можу сама і мені в радість.

Цікаво розбирати логічні задачі і тренувати нестандартні підходи до вирішення проблеми. Це не шкільна програма.

Цікаво читати разом на ніч.
Не тому, що вона не може читати, може і читає, а тому що це прикольно і зближує.
Гола з конопель• сегодня в 09:40
Ответ дляРозбещена цяточка
яке виховання такий й пиздець.у мене такого не було і нема.16,5 р. стосунки супер. Всі дівчата їй зазадрять яка в неї мама. Я любовні історії знаю всіх подруг. Вони мені все розказують і просять поради. Одна навіть планує вже інтимні стосунки,але мамі не хоче розказувати. Приходила з дочкою моєю питати про все. Я їй дала контакти свого гінеколога,в мене класнюча. вона краще розповість.