Куратор дебошей• 12 января 2024

Що це за вирус по три рази накриває

Дівчата, це тільки в мене така фігня проісходе чи це щось знов ходить (Дитина більше місяця не може висуватись почалося з бронхіту призначили інгаляції наче пройшло 4 дні навіть не кашлянув через 4 дні знов кашель лаючий сухий до позивів рвоти знов інгаліції антибіотик рентген чистий але сказали що бронхіт кашлю вже немає пару днів сьогодні без ніяких симптомів 39,5 температура я в шоці що це за фігня і що робити (Дитина окрім двору ніде не буває не с кім із дітей не спілкується поки хворіє це капець
Кудрі кручу сама• 12 января 2024
Якась тенденція вірусів з осені, що вони циклічно раз за разом. Є таке
Allein74999• 12 января 2024
Ну кто-то ж вам диагнозы ставит+общение с родителями. Иммунитет ослаблен, кто-то добавляет.
Сало не люблю• 12 января 2024
Да, какую-то редкую дрянь вывели. Не знаешь уже, как и лечить.
автор Куратор дебошей • 12 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Це дурдом якийсь як це коло хвороб розірвати бо вдома двоє дітей то один то інший то я то чоловік і так всі перехворіли а малий Ось кажу сьогодні з знов з температурою ще й з такою страшною я незнаю як ніч пережити чого така температура
автор Куратор дебошей • 12 января 2024
Ответ дляAllein74999
Та ми останній раз з лікарем в понеділок спілкувались були на прийомі і вже все було добре на поправку йшли а сьогодні знов невже через 5 днів накрило і щось підчепили ще в понеділок
Файна пані• 12 января 2024
Ви б змінили лікаря , який стільки лікування призначає при звичайному бронхіті
Кудрі кручу сама• 12 января 2024
Бувають такі періоди в усіх. Заспокойтесь. Ще тиждень доведеться побути вдома. Теипература не критична. Вночі перевіряйте будіть попити водички. , не кутайте. Чередуйте нурофен і парацитамол.
Одужуйте
Баба Йога• 12 января 2024
Ответ дляФайна пані
І що ж такого надзвичайного лікар назначив? Вам же видніше по ту сторону екрану
автор Куратор дебошей • 12 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Одужуйте
Дякую вам велике за підтримку бо в мене вже відчай все по колу більше місяця(дитині 4 рочки
Форс мажор• 12 января 2024
Желудок может такое тоже давать, после болезни желудок может портится,застой желчи,антибиотики на желудок влияют,кислотность,изжога.
Дайте сладкого яблочка или сок из яблока сделайте натрите яблоко отожмите сок,банана кусочек,пробиотик,живой йогурт.
Кашку геркулес.
Занижена кислотность,то дайте мандарику,киви.
Завышена кислотность то красное сладкое яблоко,половину яблока,банан.
Если от витамина С, хуже,то завышена кислотность.
Я так больше года болела,пока не прочла что желудок может давать
Тоже был бронхит,кашель и больше года температура, каждую неделю,по новой болела,через день першило горло и тогда больше температура,кашель.Как прошлась на улице, то совсем ппц сразу заболевала,хотя сидя дома было тоже самое.
Пока в интернете не прочла,что и желудок такое дает,кислотность,изжога.
Если все же бронхит,а не желудок,то для легких нужны,жиры,сметана,кефир,сливочное масло
Носки на подтяжках• 12 января 2024
в сина сьогодні вночі теж температура 39 🫠 якась срань…
Зубная фея• 12 января 2024
Я сегодня маму с папой в больницу положила, в октябре сильно все болели и сейчас с декабря тянеться у обоих пневмония. На тесте показало грипп А