тяжкаялюдина• 12 января 2024
Ви би залишили квартиру колишньому чоловіку?
При тому що це ваше майно до шлюбу і дитина залишається жити з ним, а ви їдете жити до своїх батьків ?
Летюча помилка• 12 января 2024
Я, якщо надумаю йти від чоловіка, то заплачу йому відступне, він заслужив
Мрію про пончик• 12 января 2024
Дитина залишається з чоловіком? Тоді б залишила, дитині ж треба десь жити
Marynavladi• 12 января 2024
Мало вводных данных
Смотря сколько ребёнку, по какой причине он с мужем, почему он не может жить у себя?
Salsa-24da• 12 января 2024
Якщо дитина залишається з ним, то звичайно.
А що дитину на вулицю вигнати?
Шо то за обставини ц вас , шо забрати дитя не можете?
А що дитину на вулицю вигнати?
Мрію про пончик• 12 января 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я думаю только о себе, так что
Для мене дуже дивно, коли мама думає в першу чергу про себе, а не про дитину, яку народила. Це як теми кому ви віддасте найкращій шматок їжі.
Сижуревувшоке• 12 января 2024
Ні. В квартирі має жити її справжній власник. Навіть якщо ситуація буде дзеркальна.
Кили и Манджаро• 12 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ну не все же яжемамки. Я у себя одна
Бавовнятко• 12 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А що дитину на вулицю вигнати?
Чому на вулицю
Малая Налегке• 12 января 2024
Тобто дитина з чоловіком мають піти з вашої особистої квартири? Залишила б квартиру на себе, без переоформлення прав, але щоб чоловік з дитиною там проживав
Love_Love_Love_• 12 января 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Так дитина ж там житиме. Чи ви хочете дитину на вулицю виставити ?
А де ви прочитали що вона щось хоче?
Inno4ka-ya• 12 января 2024
Не подарувала б при такому розкладі, але й не вигнала, раз дитина з ним, то хай живе
Замріяна• 12 января 2024
Ага, і мужик всі клопоти про дитину спихне на свою маму, а в квартиру буде водити жінок і розказувати що то його хата
Salsa-24da• 12 января 2024
Ответ дляБавовнятко
Чому на вулицю
А куди?
На зйом.
У мене в хаті багато прибамбасів для дитини.
Все для її зручності.
Як що я поїду дахом і намилюсь десь піти, то дитина не має страждати від того
На зйом.
Все для її зручності.
Бавовнятко• 12 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А куди?
На зйом.
Все для її зручності.
На зйом.
Все для її зручності.
То чому на вулицю?
Не зрозуміла
Salsa-24da• 12 января 2024
Ответ дляБавовнятко
То чому на вулицю?
Не зрозуміла
Тому що не розглядаю проживання дитини в гірших умовах ніж вона живе зараз.
В зйом, то будуть гірші.
Бавовнятко• 12 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
В зйом, то будуть гірші.
А як це стосується теми