Щедрик ведрик• 13 января 2024
Що б ви подарували на 60 років?
Не можу придумати подарунок татові, ніяких особливих інтересів нема- робота, дім
Щедрик ведрик
• 13 января 2024
Ответ дляТелепузик
теплий якісний спортивний костюм і взуття трекінгове тепле
В нього купа одягу , ще більший шопоголік, ніж я
Щедрик ведрик
• 13 января 2024
Ответ дляМуууумие
Поїздку кудись.
Їздить часто , під його роботу важко щось наперед підібрати, от реально людині нічого не потрібно
сама себе прекрасная• 13 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Тоді гроші в конверті.
Щедрик ведрик
• 13 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Тоді гроші в конверті.
Добре заробляє, це не подарунок
Може ще третю?• 13 января 2024
Сумку, рюкзак
Телефон
Браслет шкіряний з елементом золота
Квитки на концерт
Окуляри
Телефон
Браслет шкіряний з елементом золота
Квитки на концерт
Окуляри
Метелик• 13 января 2024
Я своєму татові на 60 пекла сама торт і дарувала меблі для саду, але я знала, що він це оцінить. Зараз би багато що подарувала, але вже не маю кому, 60 - це був його останній ювілей😔 Автор, подумайте добре про подарунок, можливо якась подорож разом з сімʼєю, можливо сімейна фотосесія з усіма дітьми, внуками, бо як виявилось емоції і спогади найцінніше…