Комиссия50%• 13 января 2024

Кішка та її піські

Добрий день! Порадь у кого є котик, якщо він сикає на килимок для ніг біля ванної, як зробити щоб він не пісяв?
У кого є такий силіконовий килимок як на фото. Як ви думаєте, він одразу поглине мочу і його вже не можливо буде відіпрати або він дуже легко миється?
Зяблик протестант• 13 января 2024
Ой,завоняется. Были два
НетЕщеНаверное• 13 января 2024
Есть специальные жидкости для стирки, они нетралиизуют запах и есть спреи от запаха и отпугиватель у вас два лотка? Наполнитель поменяйте
Щось не спиться• 13 января 2024
Піські 😄
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляЩось не спиться
Піські 😄
ну а як написати, ну вона царамболить на килимки у мене.
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вона стерилізована, після прання у пралці воно не воняє, але кішка приходить та знову сцить. Лоток один, завжди чистий лоток.
СкумбріяП8• 13 января 2024
Заводят, а потом ноют.
Пацан к успеху шел• 13 января 2024
Не пускати у ванну. Якщо це неможливо, тоді прибрати килимок.
Мост_Устал• 13 января 2024
Царамболить, піські....ви звідки, цікаво?)))
ЛЮБА• 13 января 2024
Только убирать коврик ( класть когда купаетесь ) ,если на коврик написала выкидывать тот коврик .
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Заводят, а потом ноют.
Я її дуже кохаю, але хочеться щоб вона не пісюкала. Яка логіка вашого коментар? Хрінь написали! Це не соплі, а я просто питаю, тупа не розумієш?
ТихоЯ• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Купіть туалет закритого типу. Наповнювач , щоб йому подобався ( методом підбору). Саме такими діями 90% наших улюбленців перестають бігати по кутках і ходять , в туалет. Котики різні всі. Моя кицька любить закритий туалет, що б ніхто не знав і не бачив де вона, то стоїть так, що ми там і не ходимо, і обов´язково силикогель їй ( підбирали). Бентоніт не хоче, така брезглива, щоб не дай Боже де мокре, або запах.
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Набридло вже прибирати цей килимок!
ТихоЯ• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
От багато в кого лотки стоять, то котики ходять по кутках. В туалет закритий можна насипати багатенько наповнювача, котикам це подобається.
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Дякую за пораду!
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Дякую!
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Ви що захотіли зайти до мене випити чай?
Кавуся• 13 января 2024
Я три різних килимка купляла, останній силіконовий - і то надзюрив кіт. Як вище і написали - кладу тільки тоді, коли купаюсь, потім прибираю.
ЯсноВидящая• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
нє......поцарамболити разом
ТихоЯ• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Дякую за пораду!
Спробуйте, дорогий не обов´язково .
В мене простенький за 600 грн. Ось знайшла, як у нас навіть зі скидкою.
https://pethouse.ua/ru/shop/koshkam/tualety-lopatk...
Розмір тут хороший. Віконце можна не закривати. Моя боїться з віконцем))))
Тоска в носках• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Значить коврик коту подобається більше ніж наповнювач в лотку. Спробуйте змінити на інший і користуйтеся спреєм відлякуючим
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляЯсноВидящая
нє......поцарамболити разом
Пацан к успеху шел• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Набридло вже прибирати цей килимок!
Ну заради спокою доведеться звикнути. Коту не поясниш чому не можна пісяти на килимок якщо йому подобається це робити.
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Спробуйте, дорогий не обов´язково .
Дякую! Це космічний корабель!
Одяг та сумки• 13 января 2024
мій 12 річний кіт став ссяти на килим у залі- прийшлося викинути- Спершу сама пробувала стірати.Потім відвезли у стірку - попрали. Привезли, а запашок трохи лишився( Уті спреї анті ссяки - усі до одного міста. Вивітрюються бистро і тільки зала відкрита- кіт тільки моргнув ссяв 3 місяці ссяв - потім нирки зупинилися і не міг поссяти сутки майже - добре замітили це. Так як вдома ще е кошка - і хто нассяв у лоток не зрозуміеш. Лікували ось 3 місяці і вилікували. Може й ваша приверта увагу що в неї проблеми- дискомфорт.

В нашого кота оксолати в нирках- та простатит . Тепер тільки лікувальний корм та раз на 3 місяці профілактика ліками. + в нас два лотки один з наповнювачем- кішка тільки в нього ходить. А кіт може і в той де наповнювач і в пустий. Раджу теж проексперементувати і покласти кусок коврика у лоток- та поставити у ванну. і викинути той коврик. То вам він не воня- а кішка чуе
Метровий сантиметр• 13 января 2024
она полностью стерилизована или только яичники удаляли? обследуйте кошечку, возможно у нее цистит или другие болячки мочеполовой системы. здоровые кошечки не ссут мимо лотка(
Мост_Устал• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Питання звідки ви, що спілкуєтесь такими чудними словами. Де ви про ’чай’ побачили?)
ТихоЯ• 13 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
Дякую! Це космічний корабель!
Сподіваюсь він полегшить вам життя. Коврик викидуйте , бо буде ходити при любих змінах наповнювача і туалету. То вже вона помітила місто. І там попшикати ще б не завадило цитросовим. Головне хлоркою не мийте, бо котам то як наркотик, де хлорка, там і вони. Вони і воду з крану люблять, бо хлорка там.
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Ну хтось дізнається де я мешкаю та прийде до мене в хату, буде чай прохати.
ЛЮБА• 13 января 2024
У меня 1 кошка из 3 гпдила на коврик в ванной , кот и кошка все ок , а вот шотландка как видела коврик в ванной , аж бегом с криками - ура коврик , срочно гадить !!!! Приучила нас за 12 лет убирать коврик. Туалет большой домик , наполнитель что ей нравится , туалет убирается и вымывается каждый день ( когда 💩, то сразу убирается ), но вот коврики в ванной это была ее слабость !
автор Комиссия50% • 13 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Ще раз дякую! Подивлюсь!