Розумна Губка• 13 января 2024
Вулична киця, будь ласка, допоможіть порадою.
Біля дому є молоденька кицюня. На вигляд 5-7 місяців. Ходжу двічі на добу підгодовую. Її ображають інші коти. Ну я не витримую: хочу забрати.
Пам’ятаю, що у своєї киці, ми спочатку обробляли від бліх, а через 10 днів давали препарат від глистів. Ну і потім щеплення.
Як мені тут діяти? Можна одразу на холку від бліх і глистів? Вони, скоріше за все, присутні у киці. Дякую усім, хто відгукнувся.
Кишмишная Мая• 13 января 2024
Одразу кицю до лікаря, бо якщо маєте вдома інших котів, то краще бути впевненим що вона не має інфекційних хвороб.
Пугачиха• 13 января 2024
Та забирайте. І може одразу від бліх обробити. Я своїх адвантейдж обробляю.
Якщо од бліх одразу десь через тиждень два від глистів дати.
Ветлікар сказав краще таблетку а не оті на холку одразу від бліх та глистів.
Несемо світло разом• 13 января 2024
Я думаю не обов´язково так швидко. Хай адаптується. Вам дуже дякую! Щедрої вам долі
БезникаЯ• 13 января 2024
Якщо киця не виснажена і вже доволі велика, то можна і краплі.
Про карантин тільки не забудьте. Краще нову кицю тримати тиждень - два окремо від тієї, що є.
Розумна Губка
• 13 января 2024
Ответ дляКачка в тапцях
На карантин. Бажано в клініці
Ми зараз у маленькому містечку: тут немає клінік з такими послугами, на жаль. Дві ветеринарні клініки і то вони у суботу, неділю відпочивають.
Гжегож Бженчишчикевич• 13 января 2024
Вдома є коти? Обов´язково карантин.
Навіть пару тижнів окремо. В ідеалі огляд ветеринара, але він не виявить віруси в інк періоді
Розумна Губка
• 13 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вдома є коти? Обов´язково карантин.
Так киця 1р 2 міс.
БоХатая• 13 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Забирайте додому та обробляйте від блох. Потім на тижні зайдіть до ветеринара, проконсультуйтеся
Life is Beautiful• 13 января 2024
В перший день краплі, через 10 днів пігулка. Мити після крапель і перед цим не можно.
Потім щеплення та обов´язково стерилізація киці.
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Щиро дякую за відповіді
Краще таблетку дайте від бліх і глистів два в одному і через 30 хв вона вже діє. якийсь час і заберіть додому, але на карантин(держіть котиків в різних кімнатах).дякую за вашу доброту
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляПугачиха
На холку, але пігулку все одно потрібно потім.
Невгамовна Бу• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
А яка це таблетка підкажіть?
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Достатньо держати у різних кімнатах. Або маленьку перетримати два тижня в кролячій клітці, в яку влазить лоток та мисочки.
Пожарник• 13 января 2024
Ми забирали котика-підлітка з вулиці, коли в нас вдома була такого ж віку киця. Я носила його в ветклініку, і там сказали, що він перехворів на каліцівіроз (ранки в ротику вже заживали) і краще потримати на карантині (в клініці такої послуги не було). Кіт пожив декілька тижнів у моїх батьків, у них теж є свої дорослі коти, але було легше відділити в абсолютно окрему кімнату. Карантин витримали, ніхто не захворів.
Ще коли він був на вулиці, я обробила його капельками від бліх (частково вони діють і на глистів, круглих). Вже коли був у батьків, через днів 10 після крапель дали таблетки від глистів. Кіт, виявилось, мав їх дуууже багато, і скоріш за все обробка в 2 етапи зробила процес виходу більш легким для нього (маю на увазі не сталось сильної інтоксикації від масової загибелі в один момент).
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
А яка це таблетка підкажіть?
Мілпрозон. Є для кошенят та для дорослих. Давати півпігулки або цілу.
Це читати уважно, щоб правильно дати!
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Адвокат 👍
Це від блох та глистів?
Мілпрозон тільки від глистів, після обробки від блох.
Невгамовна Бу• 13 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Це читати уважно, щоб правильно дати!
Дякую.
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Це від блох та глистів?
Так .
В гости звали?• 13 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Как будто ветеринар сразу полное обследование начнет проводить.
Если кот выглядит здоровым, его надо изолировать от своих и проводить обработку от блох и глистов. Первую только подкидышу, вторую на всякий случай всем котам, что есть дома. Если глисты точно есть (видно в кале), то и третью контрольную от них обработку не помешает провести.
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Так .
Буду знати, я тільки краплі знала з такою назвою.
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
У вуличних глисти є 100%
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
У вуличних глисти є 100%
Надо труїти глистів після блох, або одночасно. Бо блохи переносять глисти.
В гости звали?• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
У вуличних глисти є 100%
Кот мог стать уличным три дня назад. Так что глисты вовсе не обязательно будут.
Гомосноб• 13 января 2024
Я свою обробляю від бліх, відразу ж даю таблеточку від глистюків, а через 2 тижні роблю щеплення препаратом Biofel pchr. Буква r в кінці це захист і від сказу. Повторюю щеплення раз на рік, все інше по графіку
В будь-якому разі, кицюню треба забирати, вона буде вірним другом, і ви врятуєте їй життя)
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Так) я тому і раджу дати одну таблетку яка діє одночасно від всіх паразитів
Пожарник• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Адвокат 👍
Мені здається, такі таблетки від бліх і глистів одночасно є тільки для собак, для котів наче немає?) Гугл зараз мені видав тільки краплі, а таблетки показує тільки собачі. Чи я не туди дивлюсь
Єдине що пробувала універсальне від всього котяче - Broadline краплі, але вже не пам´ятаю, який був ефект.