Перша скрипка• 13 января 2024
Нова машина в кредит чи биток з сша, що обрати?
Доброго вечора,
Порадьте будь ласка, як на вашу думку краще вчинити, ми з чоловіком не дуже фінансово грамотні, важко визначитись.
В нас старенька Шкода Октавія, їй 15 років, хочемо її продати і придбати більш нову і трохи більшу машину для родини.
Повністю купити нову грошей не вистачить, тому розглядаємо такі варіанти.
Поділіться вашими думками з цього приводу, може з досвіду. Буду вдячна )
4есотка• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Класно) ну може також поїдемо покатаємось а може і сподобається
Спортейдж точно не мягкая, я про 2020, но я как пассажир заднего сиденья сейчас пишу, как на табуретке, 12 часов это была пытка
Бува і таке• 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Рассмотрите авто с Норвегии, там не битков куча. Мы когда лиф искали смотрели. И доставка быстрая, и зимняя резина есть)
Дивлюсь блогера, підбирає авто, то в Норвегії чомусь дуже іржаві машини, через це не рекомендує