Перша скрипка• 13 января 2024

Нова машина в кредит чи биток з сша, що обрати?

Доброго вечора,

Порадьте будь ласка, як на вашу думку краще вчинити, ми з чоловіком не дуже фінансово грамотні, важко визначитись.

В нас старенька Шкода Октавія, їй 15 років, хочемо її продати і придбати більш нову і трохи більшу машину для родини.

Повністю купити нову грошей не вистачить, тому розглядаємо такі варіанти.
Поділіться вашими думками з цього приводу, може з досвіду. Буду вдячна )
4есотка• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
А какая из кроссоверов не жесткая? Посоветуйте пожалуйста, рассмотрим )
Любая тойота, вы же между рав 4 писали и субару, тойота хороший выбор. Идите на тест драйв и пробуйте. Для меня мягче тойоты нет, но все индивидуально
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Фольцваген Туарег очень мягкая, сравнительно с Рав4.
Муж Тигуан еще смотрел, Тигуан лучше Тойоты будет?
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ми обираєм саме між новою тойотою рав4 та б/у субару аутбек.
так це ж різні класи машин. Кожна сама по собі в своїй категорії хороша. Єдине: як на мене, то ціна рава, та й тойот бюджетного ряду, не відповідає якості і начинці. У чоловіка субару XV 21-го року, супер, задоволені.
navariya• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Toyota RAV4, Ford Kuga.
Майская киска• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Тигуан это фольц. вы смотрите что жрёт он и цена ремонта если что
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Не, мы рассматривали 20-22 года б/у ну или новую в кредит
Напишу свій досвід: ми теж розглядали такий варіант, а потім сіли, порахували... одне діло, якби різниця в ціні була в 2-3 рази менша... але заплатити 30-35 тис. дол. і їзжити на невідомо чому.... Тоді вже краще нехай буде бюджетніша марка, але нова і на гарантії
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляСметчица
Так, клас різний просто виходить нова Тойота коштує трохи дорожче ніж відновлений Субару. Новий субару значно дорожче. Тому такий вибір, але це не остаточно, можемо і інший варіант розглянути
Майская киска• 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Туарег жрёт много
navariya• 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Рав 4 тоже не очень мягкая, звукоизоляция плохая.
Девушкам нравится - да и все имеют шумы - это ж не дельтаплан...
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляМайская киска
Нет, в Украине нет полного каско, если машина пострадала из за войны, у знакомых в Одессе машину вхлам после обстрела, сказали это не покрывает
упс, цей момент я упустила, бо зараз не вдома. Але.... якщо биток вищого класу по ціні як нова трохи нижчого, то вже якось все одно в разі чого
Ку ка ку ка ку• 13 января 2024
Ответ дляnavariya
Toyota RAV4, Ford Kuga.
У нас была Рав4, на заднем сидении трясет как в консервной банке. Больше не хочу такую. И звукоизоляция плохая, когда окно приоткрыто такой шум ого-го.
navariya• 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
+++ Умудрились - но деньги...((
Майская киска• 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Туарег ест 25 литров вы готовы к этому, вы как увидите эти цифры на экране авто расхода
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляМайская киска
Ну расход там да, 11-12 літров. Но мы в целом немного ездим.. Сумы небольшой город, до войны раз в год в Карпаты могли выехать максимум за десять лет 120 тысяч км проехали.
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляМайская киска
Мы туарег не рассматриваем, Тигуан, да
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляnavariya
Субару жёсткая - попа будет будет болеть - реально...
не знаю, я проїхала на ній з невеликими зупинками 1200 км сама - попа не боліла))) а потім ще місяць 2 рази в тиждень Гданськ-Рава-Руська туди і назад. Аутбек 2018 року має наш адвокат, часто з ним на засідання їздила. теж не помітила, щоб аж якась кричуща жорсткість була
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Кіт в мішку, це вірно, не звʼязуйтесь, тільки якщо відновлене, щоб подивитись на нього в живу до покупки
Відновлене вже, так, дивились, ось їздили сьогодні
navariya• 13 января 2024
Ответ для4есотка
Знаешь, в чём фигня с тойотами пошла? Типа, Япония, море, коррозия... Но сейчас, уже не так...Евро сборка (наверное), да всё такое... Форды уже закрыли призводство - только грузовики...
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
... і пластик не ахти, одне слово, ціна не відповідає якості і ’начинці’. Хоча по технічних характеристиках машина дуже хороша
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляСметчица
а толку, все одно биток. Шукайте офіціал, ми свої відразу продавали, ніколи довго в продаж не були саме через те, що куплені в офіційного дилера і там же обслуговувались.
Ви на який бюджет розраховуєте? В тому ж КІА гарний модельний ряд і ціни, як на якість і начинку, доволі пристойні. кредитна програма досить лояльна
Десь до 30, так Кіа Спортажі мені подобаються, але чоловіку більше або Тойота рав 4, або Субару форестер чи аутбек, чи WV тігуан. Оці він дивиться.
Бегущаяпо• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Та розглядаєм, чому ні, теж нам це казали в салоні, просто саме зараз в нас в Сумах немає в наявності таких.
Дивіться від власників на авторіа
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
А какая лучше, на ваш взгляд?
У кожної машини є свої плюси і мінуси, ідеальної немає Дам Вам ще одну пораду: обов’язково беріть тест-драйв і тоді зрозумієте, чи машина ’ваша’. Я тричі вибирала по відгуках, описах, картинках одне, а після тест-драйву купляли зовсім інше
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляСметчица
Ми їздили, мені якщо чесно жодна з цих нових не сподобалась) 🤷‍♀️ просто незвично, цей екран наче відволікає, зручніше в старій Шкоді))
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
+1, мені теж це не сподобалось, їдеш як на бамбетлі, Але найбільше мене ’вбив’ той пластик всередині, якось на таку ціну могли б і розщедритись на якісніше
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Тоді смисл взагалі таку ’корову’ брати? по місту вона буде жерти набагато більше.
navariya• 13 января 2024
Ответ дляСметчица
У нас Гольф. А про эти модели - в инети пишут. Субару - отзывы от знакомых.
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
ох вже ці чоловічі понти, особливо якщо йдеться про фактично ’возити сраку по місті’)))) Спортеджі хороші, у нас був дизель, 2016 рік, гріх би мали на нього нарікати, як годинник, тільки планово ТО. Хоча об’їздили ним по Європі немало. Його купили у нас в місті, то власнику ще й гарантію продовжили.
Зараз бачила новий - дійсно лялечка, треба буде якось на тест-драйв з цікавості записатись
Сметчица• 13 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
екран то таке, звикнете. Я про інше: для мене особисто важливо, щоб я і машина були одне ціле, щоб я її ’відчувала’
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляСметчица
Та хз, от ніби треба вже щось змінити. Тігуан подобався чоловіку
автор Перша скрипка • 13 января 2024
Ответ дляСметчица
Класно) ну може також поїдемо покатаємось а може і сподобається