Байрактарна• 14 января 2024
Квартира до 10 т. Камянське, Кривий Ріг чи Світловодськ?
Якщо підскажите інші міста де можна за такі гроші купити квартиру буду вдячна.
Київ не пропонувати.
Я і дитина підліток.
Цікавить безпечність, розвиток елементарний дитини ( кіно, якась секція, бібліотеки). Робота ( розумію що не на 40 тис, але хоч мінімалку а там розберусь) транспортна доступність .
Київ не пропонувати.
Я і дитина підліток.
Незнакомлюся• 14 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У нас с работой жопа!
Королівський смак , Кухар Рішілье - заробітна плата досить висока і стабільна
Не зви чайна• 14 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Це Власівка, а не Світловодськ
Я не чарівниця вам• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Так я ж і питаю... Поки нічого не порадили.
Может Горишние Плавни?
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляIamTati
Камянське доволі депресивне, але, якщо не помиляюсь прильотів там не було за час війни.
Правий берег - дихати немає чим, лівий нормально. Робота буде точно, але багато хто в Дніпро їздить.
А в Новомосковську за таку ціну немає? Місто гарне
Немає, в два рази дорожче. І мало пропозицій.
( Блін, звідки я все це знаю?)
Я не чарівниця вам• 14 января 2024
Ответ дляIamTati
По Новомосковску постоянно обстрелы идут
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Да не чудите. Прямо по Кременчугу постоянно пуляют. Живу здесь и каждый раз думаю как хорошо, что не в Кривом Роге) но у нас и квартиру за 10т врядли найдешь.
Кременчуг не дешеві квартири. Але я так розумію зі Світловодську маршрутки мають що півгодини курсувати
Незнакомлюся• 14 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Может Горишние Плавни?
Дуже дорого . Дешевше Київ
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляIamTati
Наприклад ось в Новомосковську, є й дешевше.
До Дніпра пряма траса, їхати 20 хвилин, в Дніпрі робота є, саме місто гарне і доглянуте, на мій погляд краще Кривого Рогу і Камянського( я з Дніпра)
Класс! Але в мене зараз 8 т, до кінця літа планую зібрати залишок сумми і хотілось би ще якусь 1 т про запас залишити
14 тис це як мінім ще 2 роки збирати.
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Может Горишние Плавни?
Там вже 15 т квартири
Не зви чайна• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Так, але по перше в Світловодську завжди була комуналка висока, ще до війни. По друге якщо кататись на маршрутці в Кременчук на роботу, це і час і кошти. Не знаю як для жінки з дитиною такий варіант. Мої одні родичі продали 3х кімнатну квартиру в Світловодську за 8т і перехрестились. Інші в тому році навпаки купили квартири в Світловодську і дуже раді, бо на дачу ближче їздити. Та вони пенсіонери і дача то є все, і мабуть субсидія комуналку перекриває.
ФрекенБок• 14 января 2024
Автор, ви готові останні гроші вкласти в сумнівну аферу. Їдьте на зйом у велике місто з нормальною зарплатнею. Тобто спочатку знайдіть нормально оплачувану роботу.
З купівлею квартири у вищезгаданих містах можна вскочити зараз в халепу і залишитись і без житла і без грошей.
А не розглядаєте пригород Дніпра?
За таку ціну в нормальному місті ви нічого не придбаєте, нажаль(
Наприклад, Степове, Чумаки ? До Дніпра нова траса, їхати 20 хвилин, школи і там і там велика, все відремонтовано, в Степовому багато безкоштовних гуртків, в Чумаках велике підприємство
’Зоря Дніпра’ робота є.
Ручки-Крючки• 14 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
У вас подросток, а вы рассматриваете криминальные города, с большим количеством наркоманов. Может есть какие-то городки поспокойнее, в центральной Украине?
Ну які наркомани? що ви вигадуєте. Є звичайно як і в кожному місті України, але не більше ніж в Запоріжжі, Дніпрі і т.д. Все життя прожила в Кам´янському і все ще залежить від району. Мені наприклад лівий берег подобається, багато шкіл, магазинів, гуртків, маленький але гарний парк, поряд голубі озера (котлован), ліс, але за 10 т. ви там мабуть нічого не знайдете. Хороша транспортна розв´язка. До Дніпра їхати хвилин 30. Місто промислове без роботи не залишитесь. Екологія погана.
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляIamTati
А не розглядаєте пригород Дніпра?
’Зоря Дніпра’ робота є.
Дякую, подивлюсь
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Ну слухайте, в Камянському 200 тис населення, в Кривому Розі 250 тис там всі люди мученики?
На привозе• 14 января 2024
Я со Светловодска , уехала оттуда и возвращаться не планирую. Только теплые воспоминания из детства, приезжаю к родителям . В Светловодске огромная проблема с отоплением. Почитайте в новостях, там пол города каждую зиму перерывают. Город сам хороший , но «занедбаний». Много зелени , хорошая экология , Днепр , набережная. Но время там остановилось)) Короче могу долго писать .. но по итогу советую соседний Кременчуг )
Рожки-да-ножки• 14 января 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Подивіться передмістя Києва.
Ті самі Ірпінь, Бучу, Ворзель, Бровари, Бориспіль і т.п.
Купити одразу не вийде.
За те роботи повно і перспективи для вас і дитини будуть.
Купити одразу не вийде.
Там намного дороже.
ФрекенБок• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Хіба я таке написала? Я написала, що купувати зараз квартиру в цих містах - це великий ризик залишитись без нічого.
Рожки-да-ножки• 14 января 2024
В Запорожье есть однушки за такие деньги. Работу найдете. Однако иногда ракеты прилетают((.
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляНа привозе
За опалення знаю. Тому розглядатиму житло щ автономним опаленням.
ША! я прийшла!• 14 января 2024
Купить за такие деньги в Каменском точно ничего нормального нельзя
Байрактарна
• 14 января 2024
Ответ дляНа привозе
Розкажіть, як там ходить транспорт до кременчуга?
В нас в Херсон з Олешок автобуси ходили кожні півгодини з 6 ранку. Люди собі спокійно їздили в місто, студенти на навчання
Уходя дверю не хлопать• 14 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Так,але важка фізична праця.Бухалтера там не потрібні.
На привозе• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
А про виды да, вы правду написали ) Красиво иногда , но все равно это не перекрывает тех минусов , которые есть в городе .
Уходя дверю не хлопать• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Я тільки хотіла написати.Маршрутки їздять .
Уходя дверю не хлопать• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Ну за свои деньги вряд-ли .Честно.
На привозе• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Ходят часто. Я жила в Светловодске, а универ был в Кремне. 50 минут ехала каждый день туда и обратно.
Многие работают в Кременчуге и ездят .
Но со своего опыта 4 года откатавшись так , не очень удобно и выматывает.
Многие работают в Кременчуге и ездят .
На привозе• 14 января 2024
Ответ дляБайрактарна
И проезд сейчас не дешевый. Был около 40 грн в одну сторону пару лет назад.